Přírodní parfémy a toaletní vody (7 produktů)

Probuďte své smysly nádhernými přírodními parfémy. Na trhu již kromě přírodní kosmetiky najdete i parfémy, které jsou vyráběny z čistě přírodních složek. Nejsou chemicky upravované a vznikají na základě použití nejkvalitnějších a nejsilnějších …

 Zobrazit více

Probuďte své smysly nádhernými přírodními parfémy. Na trhu již kromě přírodní kosmetiky najdete i parfémy, které jsou vyráběny z čistě přírodních složek. Nejsou chemicky upravované a vznikají na základě použití nejkvalitnějších a nejsilnějších esencí rostlin nebo éterických olejů. Neobsahují tedy žádné syntetické náhražky vůní, které by mohli dráždit pokožku. Mají dlouhotrvající příjemnou vůni, kterou oslníte své okolí.

Parfém vystihuje osobnost

Svět vůní je v dnešní době tak velký, že si v něm každý vybere tu svou. Různé studie dokazují, že vůně a pachy okolo nás ovlivňují naši náladu. Představte si čerstvě vyprané prádlo nebo vůni oblíbeného koláče a hned vás zahřeje příjemný pocit. Náš mozek reaguje na informace přicházející nosem několikrát rychleji než při perorálním podání. Každá osobnost je jiná, a proto se ke každé hodí jiný typ vůně.

Ujasněme si, jaký je rozdíl mezi parfémem, parfémovou a toaletní vodou. Parfém obsahuje 15 až 30 % kompozice, za to parfémová voda (Eau De Parfum) jen 8 až 15 %. Toaletní voda obsahuje ještě méně, a to 4 až 8 % kompozice v koncentrovaném alkoholu. S výběrem správné vůně si klidně dejte načas. Vůně vám musí být příjemná, budete ji nosit celý den. Je však vhodné vůně časem střídat, protože i na velmi silný parfém si nos rychle zvykne a přestane ji vnímat. Podtrhněte svou osobnost krásnou vůní a ohromte své okolí.

V kategorii Přírodní parfémy si podle vás nejlépe vedou značky Yves Rocher, Suavinex a Biofresh. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Přírodní parfémy? Nenašli jste? A co top produktové řady jako Biofresh Rose of Bulgaria Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený produkt v kategorii Přírodní parfémy je Suavinex Parfém Memories Cologne 100 ml .

Přírodní parfémy a toaletní vody - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Přírodní parfémy a toaletní vody ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Přírodní parfémy a toaletní vody lidé hodnotí na 66 %
Recenze produktu: Suavinex Parfém Memories Cologne 100 ml
3.5 / 2x
Velmi jemná vůně moc dlouho nevydrží,opravdu více méně vhodná pro děti.
Recenze produktu: Biofresh Dárkový set Rose of Bulgaria - Růžový parfém a mýdlo 2 ks
3 / 2x
Dorazil jen jeden set, tady jedna krabička, třebaže v nabídce byly 2ks. Je to vánoční dárek, takže předčasně ohodnotit nemohu.

Podívejte se na produkty z kategorie Přírodní parfémy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Přírodní parfémy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Přírodní parfémy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.