Dárková balení čajů - S příchutí (4 produktů)

Čajové kolekce mohou být milým dárkem k narozeninám nebo k svátku. Vyberte si z různých kolekcí čajů, od ovocných, přes bylinné až po kolekce s anglickým čajem nebo mixy různých příchutí. Čaje v atraktivních baleních potěší každého. Udělat radost …

 Zobrazit více

Čajové kolekce mohou být milým dárkem k narozeninám nebo k svátku. Vyberte si z různých kolekcí čajů, od ovocných, přes bylinné až po kolekce s anglickým čajem nebo mixy různých příchutí. Čaje v atraktivních baleních potěší každého. Udělat radost svým blízkým můžete třeba na narozeniny, Vánoce nebo jen tak pro radost. Čajové kazety v naší nabídce jsou velmi lákavé a plné těch nejlepších čajů. Každá čajová kazeta obsahuje více druhů čajů.

Rozmanitost chutí u kolekce čajů

Pokud si rádi vychutnáváte během dne několik šálků čaje, je pro vás to pravé, zakoupit si čajovou kolekci. Nemusíte se tak obávat toho, že by vás chuť čaje omrzela. Rozmanitost chutí vám zaručí správný výběr ve správnou chvíli. Pochutnat si můžete i na zimních čajích, které vám připomenou Vánoce, bio čajích nebo pro vaše ratolesti najdete v nabídce dětské čaje.

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Basilur, Tipson a The Tea Republic. Nejlépe hodnoceným produktem je The Tea Republic Dárkové balení čajů 4 živly: Voda 100 g.

Dárková balení čajů - S příchutí - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárková balení čajů - S příchutí ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárková balení čajů - S příchutí lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Tipson BIO Moringa Kazeta Variace 60 x 1.5 g
5 / 1x
jsou to všechno vánoční dárky
Recenze produktu: Tipson BIO Matcha Kazeta Variace 60 x 1.5 g
5 / 1x
velmi chutné čaje, opět si objednám...
Recenze produktu: Tipson BIO Wellbeing Kazeta Variace přebal 60 x 1.5 g
5 / 1x
+ kupuji opakovaně, skvělé čaje
Recenze produktu: Basilur Vintage Assorted přebal 8 x 2 g + 2 x 1,5 g
5 / 2x
Vynikající čaje, především zelený s mangem, ta vůně je neuvěřitelná. Líbí se mi, že balení obsahuje 4 druhy, takže je možnost vyzkoušet více druhů v menším množství.
Recenze produktu: Apotheke BIO Čajové variace nálevové sáčky 20 ks
5 / 11x
vyborny
Recenze produktu: The Tea Republic Dárkové balení čajů Pro dobré ráno 100 g
5 / 1x
Doručeno rozházené
Recenze produktu: Biogena Čaj Fantastic Fruitmix 20 ks
5 / 4x
Výborný čaj 👍
Recenze produktu: Drana Čaj GOLDEN garden MAXI PACK 6 x 10 ks
4.7 / 6x
Moc dobrý čaj,vhodný i jako dárek,krásné balení,přijatelná cena,doporučuji
Recenze produktu: Fytopharma Ovocno-bylinný MIX čajů dárkový n.s. 60 x 2 g
4.6 / 14x
...
Recenze produktu: Basilur Vintage Assorted přebal gastro sáčky 40 ks
4.5 / 4x
Basilur je jedna z mých oblíbených značek. Co ale nemusím je že převážná část (většinou celá) složení jsou aromata. Jinak jsou to ale velice chutné čaje které rád doporučím přátelům.

Produkty z kategorie Sada čajů jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Sada čajů jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Sada čajů najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.