Šampony bez silikonu - Barvené vlasy (7 produktů)

V kategorii Šampony bez silikonu zákaznící nejvíce chválí značky Garnier, Erboristica a Alpecin. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Šampony bez silikonu? Mrkněte také na top produktové řady jako Eucerin DermoCapillaire Pro ještě přesnější …

Zobrazit více

V kategorii Šampony bez silikonu zákaznící nejvíce chválí značky Garnier, Erboristica a Alpecin. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Šampony bez silikonu? Mrkněte také na top produktové řady jako Eucerin DermoCapillaire Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Šampony bez silikonu je Eucerin DermoCapillaire Šampon suché lupy 250 ml .

Šampony bez silikonu - Barvené vlasy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Šampony bez silikonu - Barvené vlasy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Šampony bez silikonu - Barvené vlasy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: L'Oréal Paris Color Vive Šampon pro barvené vlasy 400 ml
5 / 2x
Spokojenost se složením
Recenze produktu: HiPP Babysanft Jemný šampon 200 ml
5 / 1x
Slzičky během mytí vlásků nám pokaždé zkazí radost z koupání. Moje děti by si radši nechaly vlasy mastné a smrduté než se takto dobrovolně nechat mučit. K jejich smůle se mi je daří přeprat. Někdy je to tedy úplný boj o život. Sousedi málem volají OSPOD a jediná výhoda na tom všem je, že nemusím už prát své oblečení. Šampon Hipp mě aspoň trochu drží nad vodou během toho umírání zaživa. Svojí krásnou vůní, lehkým složením a přiměřenou pěnivostí činí tento hrůzostrašný proces aspoň o trochu snesitelnějším. Rovněž tak pro děti, které když už "topím", aspoň potom nemají oči jako angorský králík. Taky většinou pookřejí, když jim následně láskyplně rozčesávám jejich hebké, voňavé a lesklé vlásky, aniž bych jim půlku vyrvala. Výsledek je bezva. :)
Recenze produktu: Foamie Tuhý šampón na suché a kudrnaté vlasy Kiss Me Argan 80 g
5 / 10x
Spokojenost, vlasy jsou lesklé a pevné
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro mastné vlasy Čajovník XXL 50 g
5 / 1x
Konečně šampon, po kterém nejsou za 12 h mastné vlasy
Recenze produktu: Urtekram Šampon Matcha BIO VEG 250ml 250 ml
5 / 1x
Šampon jsem si koupila na slepo a příjemně mě překvapil. Nedráždí pokožku hlavy a vlasy jsou už po třech umytí kvalitnější a krásně se lesknou. Navíc je 100% přírodní.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Šampon barvené vlasy 250 ml
5 / 3x
spokokenost
Recenze produktu: Plantur 21 longhair Nutri-kofeinový šampon 200 ml
5 / 20x
Rozhodně doporučuji, vyplatí se!
Recenze produktu: Alpecin Sport Kofeinový šampon CTX 250 ml
5 / 24x
kvalitní šampon pro muže,zakoupeno jako dárek
Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Fibralogy šampon 400 ml
5 / 2x
Nám vyhovuje, ale u šamponů a kondicionérů, je to velmi individuální.
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro tmavé vlasy Vzácné dřevo XXL 50 g
5 / 2x
skvělý.

Podívejte se na produkty z kategorie Šampony bez silikonu seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Šampony bez silikonu seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Šampony bez silikonu najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.