Schüsslerovy tkáňové soli (2 produktů)

V této kategorii nabízíme Schüsslerovy soli německé firmy DHU. Biochemická terapie využívá 12 základních solí, které na konci 19.století objevil a určil Dr.Schüssler.

Dostatek minerálních látek nám může pomoci k rychlejšímu zotavení a naopak …

Zobrazit více

V této kategorii nabízíme Schüsslerovy soli německé firmy DHU. Biochemická terapie využívá 12 základních solí, které na konci 19.století objevil a určil Dr.Schüssler.

Dostatek minerálních látek nám může pomoci k rychlejšímu zotavení a naopak nedostatek nebo nerovnováha minerálních solí může vést k buněčným nebo orgánovým dysfunkcím. Dodáním chybějících základních minerálních látek se má obnovit porušená tělesná rovnováha a člověk se má cítit lépe. Dr.Schüssler zastával názor, že základem správné terapie je přímá cesta minerálních solí do postižených buněk, tedy přímo na místo jejich působení.  

Jak se soli užívají ?

Obvyklé dávkování je 3x denně 2 tablety, alespoň 15 minut před jídlem. Tablety vložte do úst a nechte pomalu rozpustit. To umožní kompletní vstřebání všech aktivních látek sliznicí úst.

 

Uživatelé si oblíbili značky Dr.Schüssler. Nejlépe hodnoceným produktem je Dr.Schüssler No.9 Natrium phosphoricum DHU D5-D30 80 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Schüsslerovy tkáňové soli - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Schüsslerovy tkáňové soli ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Schüsslerovy tkáňové soli lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Dr.Schüssler No.3 Ferrum phosphoricum DHU D6, D12 80 tablet
5 / 1x
Pro nás nejlepší forma doplnění železa.
Recenze produktu: Dr.Schüssler No.1 Calcium fluoratum DHU D5-D30 200 tablet
5 / 1x
Beru krátkou dobu tak zatím nedokážu pisozdit

Podívejte se na produkty z kategorie Schüsslerovy soli seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Schüsslerovy soli. V kategorii Schüsslerovy soli najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.