Septabene® (2 produktů)

septabene, pastilky na bolest krku
Nenechte se připravit o slovo kvůli bolesti v krku, pomůže vám Septabene. Pastilky a sprej Septabene odstraňují příčiny zánětu v krku a rychle uleví od bolesti. Navíc jsou bez cukru a vhodné i pro děti již od 6 let.

Jak Septabene pomáhá na bolest v krku?

septabene

Snižuje zánět a zmenšuje otok

text

Tlumí bolest

text

Zmírňuje pálení a škrábání

text

Má antiseptický účinek

Septabene pastilky

Pastilky se pomalu rozpouští v ústech, můžete je pohodlně užívat v práci nebo je dát dětem do školy. Užívat můžete 3–4 pastilky denně. Dětem do 12 let pak dávejte maximálně 3 pastilky za den. Vyzkoušejte klasické pastilky nebo ty s příchutí citronu a bezového květu.

Prohlédnout si
Septabene pastilky
Septabene sprej

Septabene sprej

Pokud preferujete raději rychlejší způsob užívání, vyzkoušejte orální sprej. Má stejný účinek, jen namísto postupného uvolňování pastilky umožňuje okamžitou aplikaci. Dávku spreje můžete opakovat každé 2 hodiny, 3–5krát denně. Léčba sprejem i pastilkami by neměla trvat déle než 7 dní.

 

Prohlédnout si

 

Co na bolest v krku ještě pomáhá?

Knedlík v krku či nepříjemné škrábání většinou nezačne jen tak, jde často o příznak nachlazení nebo angíny. Proto je důležitý odpočinek a dodržování pitného režimu. Kuřáci by se měli během léčby vzdát cigaret, aby nedošlo k dalšímu podráždění zaníceného krku. Kdyby se bolest zhoršovala a velmi obtížně se vám polykalo, kontaktujte lékaře – možná bude nutná léčba antibiotiky.

Přípravky Septabene® jsou léčivé přípravky proti bolesti v krku s jedinečným složením (v České republice) pro komplexní léčbu bolesti v krku.

Septabene® - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Septabene® ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Septabene® lidé hodnotí na 80 %
Recenze produktu: Septabene® 3 mg/1 mg citron a bezový květ 16 pastilek
5 / 3x
Příjemná jemná chuť, účinný, dezinfikuje.
Recenze produktu: Septabene® 1,5 mg/ml+5 mg/ml orální sprej 30 ml
3 / 2x
Jestli si výrobce myslí, že si tento výrobek ještě někdy koupím, když mne bude 50x denně obtěžovat ječícími debily, tak je na omylu.