Slim Pasta (0 produktů)

Velká Británie propadla hysterii kolem Slim Pasty. Ve Spojeném království patří tento produkt k nejpopulárnějším na trhu. Již není důvod jíst obyčejné těstoviny, které obsahují až 400 kj na 100 gramů. Konečně se můžete chutně najíst a ještě tím …

 Zobrazit více

Velká Británie propadla hysterii kolem Slim Pasty. Ve Spojeném království patří tento produkt k nejpopulárnějším na trhu. Již není důvod jíst obyčejné těstoviny, které obsahují až 400 kj na 100 gramů. Konečně se můžete chutně najíst a ještě tím podpoříte svůj hubnoucí proces a zdravý přístup k životu! 

Slim Pasta se stala vítězem ceny "Výrobek roku 2016" v kategorii "ZDRAVÁ VÝŽIVA" ve Velké Británii! Průzkum se konal mezi 11,886 lidmi ve Velké Británii a ROI TNS. 

Co je to Slim Pasta? Slim Pasta je úžasně zdravá a revolučně nízkokalorická náhražka těstovin a rýže. Je vyrobená spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o neuvěřitelných 94% kalorií méně než běžné těstoviny či rýže, a je přirozeným zdrojem glukomannanu - látky, používané ve výživových doplňcích na hubnutí. Účinky glukomannanu jsou ověřeny vědeckými studiemi.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?