Slupovací pleťové masky (4 produktů)

V kategorii Slupovací masky si podle vás nejlépe vedou značky Diet Esthetic, Ryor a Medik8. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Slupovací masky? Pro ještě přesnější výsledky zkuste použít filtry v levém menu nebo prozkoumejte top produktové …

 Zobrazit více

V kategorii Slupovací masky si podle vás nejlépe vedou značky Diet Esthetic, Ryor a Medik8. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Slupovací masky? Pro ještě přesnější výsledky zkuste použít filtry v levém menu nebo prozkoumejte top produktové řady jako například Garnier Skin Naturals a Ryor Aknestop Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Slupovací masky je Garnier Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml .

Slupovací pleťové masky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Slupovací pleťové masky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Slupovací pleťové masky lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Diet Esthetic Slupovací maska z černého bambusového uhlí 50 ml
5 / 1x
Odstraňuje černé tečky
Recenze produktu: Ryor Aknestop gel.maska slupovací 100 ml
4.6 / 5x
Perfektná kozmetika na akneóznu pleť. Dcérka má výrazné akné a nič jej nepomáhalo. Vyskúšala toto a sme nadmieru spokojní.
Recenze produktu: Garnier Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
3.9 / 41x
Slupovacích masek jsem vyzkoušela už hodně a je docela těžké najít nějakou, která opravdu něco dělá. Maska se dobře nanáší, rychle zasychá a při sloupnutí kromě chloupků bere i nečistoty. Vyzkoušela jsem i slupovací černou masku od Pilaten, která mne zklamala a tato maska od Garnier je dle mého názoru účinnější a zatím nejlepší slupovací maska, kterou jsem doposud vyzkoušela. Testováno prostřednictvím All2test.com

Podívejte se na produkty z kategorie Slupovací masky seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Slupovací masky seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Slupovací masky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.