SmartKidBelt dětský bezpečnostní pás

Revoluční dětský bezpečnostní pás do auta - alternativa k autosedačce pro děti …

Zobrazit více

Revoluční dětský bezpečnostní pás do auta - alternativa k autosedačce pro děti od 4 až do 12 let resp. 15-36kg, bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), instalace ve směru jízdy.

Tento produkt není momentálně dostupný.
Nelze platit benefitními body
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

3.4
Zákazník doporučuje

60% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás

Revoluční dětský bezpečnostní pás do auta – alternativa k autosedačce pro děti od 4 až do 12 let resp. 15–36kg, bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), instalace ve směru jízdy.

Dětský pás Smart Kid Belt

Smart Kid Belt je bezpečnostní pás do auta ušitý na míru dětem. Je plnohodnotnou alternativou k dětské sedačce, přitom je však menší a skladnější, váží jen 120 gramů, je mnohem levnější a můžete ho použít v kterémkoliv autě. Díky své kompaktnosti můžete na zadních sedačkách pohodlně vozit dokonce až 3 děti. Systém jednoduše přizpůsobí klasický bezpečnostní pás výšce dítěte, takže může sedět stejně bezpečně jako dospělý.

Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás
Smart Kid Belt

Poroste s vaším potomkem

Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let. A pak? Pak už dítě žádnou dodatečnou ochranu nepotřebuje. Ideální hmotnost dítěte pro používání pásu je mezi 15 a 36 kilogramy.

Smart Kid Belt

Kapesní velikost vám usnadní život

Zádržný systém Smart Kid Belt váží pouze 120 gramů a je nejpohodlnější cestou, jak bezpečně vozit děti v autě. Díky své skladnosti se vám vejde do batohu, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak snadno půjčíte přátelům, kteří vaše dítě vyzvedávají ze školy nebo ho použijete při návratu taxíkem z oslavy.

Smart Kid Belt

Víc místa na zadních sedačkách

Smart Kid Belt nezabírá navíc žádné místo. I do menšího auta se tak pohodlně dozadu vejdou až tři děti – všechny navíc připoutáte raz dva. Rodinné výlety vás bez zdlouhavého kurtování budou bavit zase o trochu víc.

Smart Kid Belt

Funguje v každém autě

Kde jsou bezpečnostní pásy, může být i Smart Kid Belt. Jeho univerzálnost oceníte v každém autě, protože nemusíte řešit, zda se tam vejde velká autosedačka. Tento systém také sedadla nijak neničí ani neošoupává.

Smart Kid Belt

Neplýtvá zbytečně plasty

Malé rozměry Smart Kid Beltu maximálně zefektivňují logistiku a minimalizují spotřebu plastů, které jsou pro výrobu potřeba. Takto se snižuje negativní dopad na přírodu.

Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás
Smart Kid Belt - Představení dětského bezpečnostního pásu
Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás

Spolehlivost ověřená crashtesty

Smart Kid Belt byl testován nezávisle ve dvou crash test institucích v EU a výsledky dopadly skvěle. Zádržný systém je stejně bezpečný jako kvalitní dětská autosedačka. Při testech byl simulován náraz, při kterém vzniklo přetížení až 55 G. Smart Kid Belt však tento tlak dokázal rozložit, takže při měření nepřekročil 40 G – na svých cestách tak můžete zůstat naprosto klidní.

Homologováno pro použití na území EU podle předpisu EHK OSN č. 44 verze 04 (E20 44R-04 4013) pro skupinu II. a III., tj. pro děti od 15 do 36 kg nebo do výšky 150 cm (uvedeno také na štítku produktu) jako alternativa k autosedačce.

Snadná instalace

1) Upevněte spodní sponu. Nacvakněte spodní sponu Smart Kid Belt k automobilovému pásu. Čím níže, tím lépe – ideální je připnout ji přímo na místo, kde pás vystupuje ze sedadla. Poté posaďte dítě na zadní sedadlo a nechte ho se opřít. Nyní zapněte klasický bezpečnostní pás.

2) Upravte délku dětského pásu. Jakmile máte spodní sponu nacvaknutou, nastavte délku pásu Smart Kid Belt pomocí posuvného jezdce. Díky této flexibilitě pás poroste s vaším potomkem. Horní fixační spona by měla být 5 centimetrů (3 prsty) nad ramenem dítěte.

3) Upevněte horní sponu. V momentě, kdy již máte nastavenu správnou délku dětského pásu, stačí na bezpečnostní pás auta zacvaknout horní upevňovací sponu. Dítě by sponu mělo mít zhruba mezi paží a krkem. Díky upravené výšce teď bezpečnostní pás dítě fixuje správným způsobem. Užijte si výlet!

Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás
Smart Kid Belt, dětský bezpečnostní pás
Smart Kid Belt - 3 děti vzadu v bezpečí

Vyzkoušejte také další výrobky značky SmartKidBelt, které naleznete v kategoriích Bezpečnostní pásy a příslušenství, Cestovní doplňky a Matka a dítě. Produkt hodnotilo 5 zákazníků a 60 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bezpečnostní pásy a příslušenství.

EAN5907222753088
ZnačkaSmartKidBelt
Pro  Pro děti
Originální názevSmart Kid Belt