Smecta (3 produktů)

Smecta, léčba průjmu

SMECTA® – řešení na více typů průjmů

Co je SMECTA®

SMECTA® je lék na více typů průjmu. SMECTA® je přírodní čištěný jíl s vysokou vazebnou kapacitou, který se váže s hlenem sliznice zažívacího traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Touto cestou chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám a umožňuje rychlejší uzdravení.

SMECTA® navíc váže toxické látky produkované infekčním původcem průjmu, nebarví stolici, není RTG-kontrastní, nezrychluje ani nezpomaluje průchod trávicím traktem.

Smecta, průjem, léčba průjmu

Účinky

SMECTA® se používá k léčbě akutního průjmu u dětí od 2 let současně s podáním perorálního rehydratačního roztoku (určeného k doplnění tekutin do organismu), a léčbě akutního průjmu u dospělých. Dále k léčbě chronického (dlouhodobého) průjmu u dospělých a k potlačení bolestivých příznaků spojených s funkčním onemocněním střeva.

SMECTA®zastavuje a léčí akutní průjem různého původu:

Viry

Bakterie

Upozornění

Jelikož absorpční vlastnosti tohoto přípravku mohou ovlivnit míru nebo stupeň vstřebávání jiných léků, nedoporučuje se podávat jiné léky ve stejnou dobu jako přípravek SMECTA®. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek SMECTA® se nedoporučuje podávat během těhotenství a v období kojení z důvodů opatrnosti, neboť nejsou dostupné dostatečné údaje o možném vlivu dalších složek jílu na plod a kojené dítě.

smecta

Co je to SmectaGo®

SmectaGo® je zdravotnický prostředek ve formě perorální (k podání ústy) suspenze v sáčku určené k přímému užití. SmectaGo® se používá:

 

  • K léčbě akutního průjmu u dospělých a dětí starších 8 let. Léčba akutního průjmu u dětí musí být spojena s podáváním perorálního rehydratačního roztoku, aby se zabránilo dehydrataci (ztrátě tekutin). 
  • K léčbě chronického průjmu nebo bolestí břicha u dospělých.
Smecta go, smectago, léčba průjmu
Product image

Smecta Go karamel kakao 12 x 3 g

Můžete mít zítra249 Kč

Účinky

Účinnou látkou zdravotnického prostředku SmectaGo® je diosmektit. Diosmektit je přírodní jíl, který pomáhá zastavit a léčit průjem a přispívá k úlevě při bolesti břicha. Je prokázáno, že:

 

  • Váže toxické látky a choroboplodné zárodky (bakterie a viry) a pomáhá je vyloučit z těla.
  • Chrání trávicí trakt, urychluje hojení střevní sliznice a obnovuje její přirozenou mikroflóru.


Účinek diosmektitu byl prokázán v klinických studiích.

SmectaGo® je určena k léčbě:

Akutního průjmu u dospělých a dětí starších 8 let

Chronického průjmu u dospělých

Bolestí břicha u dospělých

Upozornění

Neužívejte SmectaGo® ve stejnou dobu jako jiné perorálně (ústy) podávané léčivé přípravky, protože by mohlo dojít ke snížení účinku ostatních přípravků. Mezi užitím prostředku SmectaGo® a dalšími léky se doporučuje dodržet interval 2 hodin. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

smecta

 

Smecta - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Smecta ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Smecta lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Smecta prášek perorální sáčky 30 ks
5 / 9x
????.