Stolní mixéry (6 produktů)

Je mixování vaše oblíbená kuchyňská kratochvíle? V tom případě neváhejte s koupí toho nejlepšího stolního mixéru. Stolní mixér je dobrý nejen na stůl. Vykouzlíte v něm načechrané zeleninové pyré, litá těsta, jemné omáčky, ranní smoothie, drcený led …

Zobrazit více

Je mixování vaše oblíbená kuchyňská kratochvíle? V tom případě neváhejte s koupí toho nejlepšího stolního mixéru. Stolní mixér je dobrý nejen na stůl. Vykouzlíte v něm načechrané zeleninové pyré, litá těsta, jemné omáčky, ranní smoothie, drcený led nebo ořechová másla. A to všechno během pár sekund. Stačí na moment otočit spínačem.

Rozdíl mezi stolním a tyčovým mixérem

Hlavní rozdíl mezi stolním a tyčovým mixérem je ten, že s pomocí stolního mixéru máte hotovo doslova během pár vteřin. Tyčový (ponorný) je na druhou stranu jednodušší na údržbu a mytí. Pokud ale potřebujete opravdu, ale opravdu hladkou konzistenci, stolní mixér by vám neměl v kuchyni chybět. Ukrývá toho v sobě zkrátka mnohem víc. Také mývá samozřejmě vyšší výkon než mixér tyčový.

Podle čeho vybrat stolní mixér?

  • Materiál - Na výběr máte zpravidla plast a sklo. Plastové mixovací nádoby jsou sice lehčí, ty skleněné jsou oproti nim zase mnohem odolnější. Na spodní části mixéru by mělo být uchycení, aby byl spotřebič spolehlivě zajištěn.
  • Objem - Rozhodujte se s ohledem na počet lidí v domácnosti. 
  • Příkon - Minimální příkon pro mixování tekutých pokrmů jako jsou polévky a omáčky je přibližně 300 W. Pokud ovšem budete mixovat tužší ingredience jako jsou oříšky nebo led, příkon by se měl vyšplhat alespoň na 1000 W.
  • Počet otáček - Minimální počet otáček u stolního mixéru by neměla být menší než 11 000 ot/min. Pro tvrdé ingredience potřebujete alespoň 20 000 ot/min.

Zákazníci hodnotí nejlépe řady Beper a Orava. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Beper Dobíjecí sekáček potravin.

Stolní mixéry - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stolní mixéry ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Stolní mixéry lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: ETA Stolní mixér Vital Blend Mini 2100 90000
5 / 1x
Great blender for smoothies, soups, frozen cocktails, sauces. It's not "mini" but it's a great product.
Recenze produktu: Sencor SBL 4371 Mixér stolní
5 / 2x
For me Sencor is one of the best brand...this 3 and 1 blender is amazingly wonderful
Recenze produktu: Beper Dobíjecí sekáček potravin
5 / 3x
Super pomocník v kuchyni. Vždy při ruce. Už žádné slzy při krájení cibule. Skvělý na pomazánky.
Recenze produktu: Aeno Polévkovar s mixérem TB2
5 / 4x
Príjemný a prehľadný dizajn, prehľadný displej, rýchly, kašu alebo polievku pripravím už za 20 minút
Recenze produktu: ETA Stolní mixér ActivMix Premium 2103 9
4.6 / 11x
Awesome
Recenze produktu: ETA Stolní mixér ActivMix Team 1103 9000
4.4 / 7x
Kvalitni vyrobek
Recenze produktu: Philco Stolní mixér PHTB 6001 1 ks
3 / 2x
Pri prvom pouziti sa znefunkcnil

Produkty z kategorie Stolní mixéry jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Stolní mixéry. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Stolní mixéry seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.