Stomické sáčky a podložky - Volně prodejné zdravotnické prostředky (3 produktů)

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za …

Zobrazit více

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za použití nejmodernějších technologií a poznatků, které usnadňují jejich používání. V nabídce naleznete jak samotné sáčky, tak i příslušenství -  těsnící kroužky podložky pro ošetření vývodu stomie.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky ConvaTec. Nejlépe hodnoceným výrobkem je ConvaTec Podložka 2D NATURA CONVEX tvarov. 45/22-33mm 10 ks.

ConvaTec Podložka 2D NATURA CONVEX tvarov. 45/22-33mm 10 ks

Můžete mít zítra
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč

ConvaTec Podložka Natura convex tvarovatelná 5 ks

Můžete mít zítra
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč

Wesecofix Sáček na moč dětský PE80x220 samolepící 50 ks

Můžete mít za 5 dní v pátek 28. 6.
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč
Stomické sáčky a podložky - Volně prodejné zdravotnické prostředky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stomické sáčky a podložky - Volně prodejné zdravotnické prostředky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Stomické sáčky a podložky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Stomické sáčky a podložky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Stomické sáčky a podložky jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.