Suché šampony - Přírodní (0 produktů)

Suchý šampon je neodmyslitelným společníkem každé ženy. Je rychlým, pohodlným a efektivním řešením, jak pocítit radost z čerstvě umytých vlasů. Vejde se do každé kabelky, můžete ho mít stále po ruce. Je ideálním řešením nejen na cestách. Jste-li …

Zobrazit více

Suchý šampon je neodmyslitelným společníkem každé ženy. Je rychlým, pohodlným a efektivním řešením, jak pocítit radost z čerstvě umytých vlasů. Vejde se do každé kabelky, můžete ho mít stále po ruce. Je ideálním řešením nejen na cestách. Jste-li právě ve spěchu a nemáte čas na mytí a vysoušení hlavy, skvěle nahradí klasický šampon během chvilky a ještě jim dodá objem, tvar i vůni. Jako u klasických šamponů, i ze suchých můžete vybírat na různé typy vlasů, jako třeba suché, mastné či poškozené

Jak používat suchý šampon?

V poslední době se staly suché šampony vyhledávanou alternativou klasických šamponů. Nejde už jen o bílý sypký prášek, který zanechává stopy. Provedení ve spreji je praktické a velmi snadné na použití. Stačí nastříkat do střední délky vlasů, rozetřít rukou, ručníkem nebo rozčesat a můžete vyrazit do práce či za zábavou. Nejlepšího účinku však dosáhnete, necháte-li šampon třeba přes noc, kdy stihne dostatečně vsáknout maz z vlasů.

Kdy je vhodné suchý šampon používat?

Suchý šampon oceníte především ve chvílích spěchu nebo v situacích, kdy si nemůžete umýt hlavu klasickým šamponem. Jeho použití je snadné, rychlé, efektivní. Zbaví vlasy mazu, dodá na objemu a osvěží váš účes.

Shrnutí:

  • Pokud zrovna nemáte čas si umýt vlasy
  • Pokud jste na cestách a nemáte přístup k teplé vodě
  • Pokud letíte na dovolenou a nemůžete si vzít na palubu tekutý šampon
  • Pokud nechcete s sebou nosit těžké věci v kabelce

Kdy je lepší klasický šampon?

Používání suchého šamponu ano, ale není dobré jím nahradit klasický tekutý šampon. Ten nedehydratuje vlas ani pokožku hlavy v případě používání kvalitních přípravků v kombinaci s balzámy a kondicionéry na vlasy.

  • Nevysušují pokožku hlavy tolik, jako suché šampony
  • Kvalitní šampon nezatěžuje a nevysušuje vlasy
  • Vlasy vydrží déle umyté
  • Suché šampony zcela nenahradí ty klasické

 

Hledáte něco speciálního v kategorii Suché šampony?

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Suché šampony seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Suché šampony najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Suché šampony seřazené od těch nejprodávanějších.