Sušenky a tyčinky - Kakao (5 produktů)

Myslíte, že mlsat zdravě nelze? Pak ochutnejte produkty z naší bohaté nabídky sušenek a tyčinek. Ty všechny jsou nejen velmi chutné, ale především i zdravé. Sušenky a tyčinky jsou proto ideálními pochoutkami pro ty, kteří se stravují dle dietních …

Zobrazit více

Myslíte, že mlsat zdravě nelze? Pak ochutnejte produkty z naší bohaté nabídky sušenek a tyčinek. Ty všechny jsou nejen velmi chutné, ale především i zdravé. Sušenky a tyčinky jsou proto ideálními pochoutkami pro ty, kteří se stravují dle dietních zásad. Ať už sháníte bezlepkové dobroty, tyčinky s nízkým obsahem tuku či sušenky z celozrnné mouky, u nás si jistě vyberete. Na svačinu do školy, do práce i na výlet jsou zdravé sušenky tou nejlepší variantou. Je jen na vás, zda dáte přednost kakaovým, medovým, oříškovým, ovocným nebo čokoládovým dobrotám.

Proteinové tyčinky

Ve zdravé výživě patří mezi velmi oblíbené proteinové tyčinky. Jestli patříte mezi sportovce, nebo se jen snažíte hlídat si váhu, proteinové tyčinky sú vhodnou volbou pro doplnění živin kdykoliv během dne. Každý z nás občas propadne chuti na sladké, po konzumaci těchto tyčinek se alespoň nemusíte trápit výčitkami. Nejenže si pochutnáte, ale také zaženete hlad. Obsahují totiž hodnotné množství dobře stravitelných bílkovin a komplexních sacharidů. Minimální množství bílkovin u proteinové tyčinky by mělo být 18 g/100 g hmotnosti celkové tyčinky.

Kdy jíst proteinové tyčinky?

Jestli vás před cvičením popadl hlad, ale nechcete sníst celou porci jídla, proteinová tyčinka vás zasytí a ještě vám dodá potřebnou energie pro sportovní výkon. Doporučuje se půl hodiny před výkonem. Vhodná je i po cvičení, dodá tělu bílkoviny, které slouží k regeneraci svalové hmoty, a doplní glykogen, abyste měli energii. Jestli vás během dne přepadnou chutě na sladké, výhodou těchto tyčinek je, že neobsahují tolik jednoduchých cukrů, jako běžné tyčinky. Nejsou však vhodné jako náhrada plnohodnotné stravy.

Raw tyčinky

Tento druh tyčinek neprochází tepelnou úpravou, jejich výživová hodnota tedy zůstává maximálně zachována. Obsahují sušené ovoce, různé druhy oříšků a jiných ingrediencí. Jsou velmi vhodnou pochoutkou pro sportovce, ale i jako svačina pro děti či na zahnání hladu pro dospělé.

V nabídce najdete různé druhy těchto chutných potravin, od bezlepkových sušenek, po ochucené, nebo ovesné.

V případě, že jste si nezvolili žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Raw tyčinky. Zákazníci si oblíbili značky Bombus, Corny a Kolatch. Nejlépe hodnoceným produktem je Corny BIG cereální tyčinka banán-čokoláda 50 g.

Sušenky a tyčinky - Kakao - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sušenky a tyčinky - Kakao ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sušenky a tyčinky - Kakao lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Zemanka Špaldová bio zvířátka 100 g
5 / 2x
Dobré
Recenze produktu: Nutrend Flap Jack Gluten Free Čokoláda, kokos 100 g
5 / 4x
Tyčinka mi moc chutnala a někdy skvěle poslouží i jako svačinka, když zrovna nestíháte.
Recenze produktu: Gullón Choc chip sušenky s kousky čokolády bez cukru, se sladidly 150 g
5 / 3x
Dobré, ke kávě ideál
Recenze produktu: Gullón Celozrnné sušenky bez cukru, se sladidly Digestive 245 g
5 / 3x
Dokonalost, na nepečené dorty bez cukru, nejen v létě naprosto ideální :)
Recenze produktu: Tomm‘s Flap Jack Třešeň & kokos 100 g
5 / 1x
Výborné
Recenze produktu: Matcha tea snack bar 35 g
5 / 2x
Výborná, sytá
Recenze produktu: Soco Sojový suk DUO 50g 50 g
5 / 2x
výborné
Recenze produktu: Corny BIG cereální tyčinka banán-čokoláda 50 g
5 / 12x
.
Recenze produktu: PhD Nutrition Smart Bar birthday cake 64 g
5 / 1x
Oblibena chit od PhD
Recenze produktu: KetoMix Proteinové tyčinky s příchutí vanilky 16x 40g 16 x 40 g
5 / 1x
Nejlepší cena a nejlepší chuť.

Produkty z kategorie Sušenky a tyčinky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii Sušenky a tyčinky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Sušenky a tyčinky najdete mezi prvními.