TePe (2 produktů)

banner

TePe se stará o zdraví vašeho úsměvu

TePe nabízí celou řadu produktů pro udržení zdraví vašich úst a zubů. Jako jedna z předních společností v oblasti orálního zdraví vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme kvalitní a funkční výrobky vyvinuté v úzké spolupráci se stomatologickými odborníky.

tepe

O společnosti TePe

TePe je rodinná švédská společnost založená v roce 1965. Naší vizí je přinášet zdravé úsměvy na celý život a to především péčí o dobré zdraví celých úst. Naším cílem je zvýšit povědomí o preventivní péči o chrup, mezizubním čištění a souvislosti mezi ústním a celkovým zdravím. Prostřednictvím našich kvalitních a funkčních produktů se snažíme zpřístupnit péči o zdravá ústa všem. Naše široké portfolio mezizubních kartáčků, zubních kartáčků, párátek a speciálních kartáčků denně používají zákazníci a zubní profesionálové ve více než 60 zemích světa.

Starost o zdraví vašeho úsměvu

Zdravá ústa jsou nedílnou součástí celkového zdraví. Právě proto se našimi produkty snažíme přispívat ke zdravému úsměvu a vylepšit tak každodenní život mnoha lidí po celém světě

Znalosti na prvním místě

Naším cílem je být vždy v čele našeho oboru. A to především díky našim odborníkům a také inovativním řešením. Díky nim můžeme naplňovat naši vizi o zvyšování povědomí o zdraví úst po celém světě

Kvalita jde i udržitelně

V TePe je pro nás kvalita ve všech ohledech na prvním místě – nejen dnes, ale i do budoucnosti. Veškerý design, vývoj a výroba probíhá ve švédském Malmö a díky tomu máme nad celým procesem perfektní kontrolu. Ve všech ohledech naší výroby a vývoje se snažíme být udržitelní

tepe

Preventivní péče o chrup již od roku 1965

Společnost TePe má v současnosti 370 zaměstnanců a své výrobky vyváží do více než 60 zemí po celém světě. Roční obrat v roce 2018 dosáhl 840 milionů švédských korun. Veškerý výzkum a výroba všech produktů TePe probíhá od samotného počátku přímo ve švédském městě Malmö. Celý tým TePe se snaží (nejen) naše produkty neustále vylepšovat ve všech aspektech. Získali jsme např. ocenění za vytváření pracovních míst, náš úspěšný export ale také za naše úsilí v oblasti vědy a zvyšování povědomí o důležitosti orálního zdraví.

Udržitelnost

Jako společnost postavená na povědomí o zdraví a vzdělávání považujeme za naši odpovědnost přispívat k udržitelné budoucnosti ve všech možných aspektech našeho podnikání a udělat z udržitelnosti nedílnou součást naší práce. Zvláštní důraz klademe především na snižování našich emisí CO2, zvyšování energetické účinnosti a minimalizaci odpadu. Věříme, že konání dobra lidem i životnímu prostředí, je nejlepší investicí celé společnosti do budoucnosti. Jde o dlouhodobý závazek, kterého by nebylo možné dosáhnout, nebýt finančního růstu.

tepe
tepe

Široký sortiment TePe mezizubních kartáčků pokrývá veškeré potřeby – 9 velikostí, dva druhy vláken, dvě délky držátek s rovnou nebo zahnutou čisticí hlavou. Byly vyvinuty ve spolupráci se stomatologickými odborníky, aby zaručily nejvyšší účinnost, pohodlí a kvalitu v každém detailu.

tepe

Široký sortiment kartáčků určený pro různé věkové kategorie. Všechny zubní kartáčky TePe byly vyvinuty ve spolupráci se stomatologickými odborníky. TePe zubní kartáčky jsou vysoce kvalitní, účinné a pohodlně se používají.

tepe

Kvalitné kartáčky určené pro děti. Všechny zubní kartáčky TePe byly vyvinuty ve spolupráci se stomatologickými odborníky. TePe zubní kartáčky jsou vysoce kvalitní, účinné a pohodlně se používají.

TePe Zubní kartáček Kids x-soft 4 ks

Můžete mít za 12 dní ve středu 26. 6.

TePe Select Compact ZOO soft blistr Zubní kartáček 1 ks

Můžete mít za 12 dní ve středu 26. 6.
TePe - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty TePe ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie TePe lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: TePe Zubní kartáček Mini s potiskem x-soft blister 1 ks
5 / 10x
Než jsme došli k tomuto kartáčku, vyzkoušeli jsme několik jiných značek a žádná nedosahovala kvality tohoto výrobku. Je skvělý zvláště pokud dítěti čistí zuby rodič, na dětskou ruku je trochu velký a dítěti se s ním hůře manipuluje. Štětinky jsou velmi jemné a hlava dostatečně malá. Kartáček hodně vydrží, i když má dítě ještě tendence do kartáčku kousat.
Recenze produktu: TePe Gingival gel 20 ml
5 / 5x
super
Recenze produktu: TePe Select Soft Zubní kartáček 1 ks
5 / 20x
skvělé zubní kartáčky
Recenze produktu: TePe Select x-soft Zubní kartáček 1 ks
5 / 20x
Příjemné kartáčky za rozumnou cenu. Ještě by mohly mít o maličko měkčí štětiny.
Recenze produktu: TePe GOOD Mini x-soft Zubní kartáček
5 / 1x
Nejlepší dětský kartáček
Recenze produktu: TePe Mini Compact x-soft Zubní kartáčky 3 ks
5 / 10x
spokojenost
Recenze produktu: TePe TePe Original mezizubní kartáčky z bioplastu 0,45 mm, oranžové, 6 ks, krabička 6 ks
4.9 / 187x
Nejlepší mezizubní kartáčky. Vydrží absolutně nejdéle.
Recenze produktu: TePe G2 Mezizubní kartáčky modré 0,6 mm 8 ks
4.9 / 187x
Najlepšie medzizubné kefky
Recenze produktu: TePe Jednosvazkový zubní kartáček Compact Tuft blistr
4.9 / 104x
Kupuji opakovaně, vydrží o něco kratší dobu než konkurenční curaprox, ale ze tu cenu..
Recenze produktu: TePe Mezizubní kartáčky zelené 0,8 mm 8 ks
4.9 / 187x
Můžu jen doporučit