Termofory a termosáčky - Pro dospělé (9 produktů)

Termofory a termosáčky jsou praktickou vychytávkou na bolest. Termofor vám bez nutnosti užívání léků pomůže od bolesti svalů, revmatu nebo po úrazu. Stačí ho napustit teplou vodou a přiložit k postiženému místu. Stejné účinky mají i termosáčky. Ty …

 Zobrazit více

Termofory a termosáčky jsou praktickou vychytávkou na bolest. Termofor vám bez nutnosti užívání léků pomůže od bolesti svalů, revmatu nebo po úrazu. Stačí ho napustit teplou vodou a přiložit k postiženému místu. Stejné účinky mají i termosáčky. Ty v naší nabídce naleznete v různých velikostech, a tak ať už potřebujete ulevit od bolesti krku, páteře, zad, zánětů či ztuhlých svalů, stačí si vybrat ten správný. Termosáčky lze také využít v chladivé formě při akutním úrazu a otoku.

Dále nabízíme malé termosáčky vhodné do kapsy třeba na svah. Při sjíždění kopců vás krásně zahřejí a předejdete tak nepříjemným omrzlinám. Na termofory u nás najdete i pletené, plyšové či flanelové obaly.

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Adonis, SimplyMed a Mueller. Nejlépe hodnoceným produktem je Mueller Reusable chladivý/hřejivý gelový polštářek pro C&H terapii 12 x 15 cm.

Termofory a termosáčky - Pro dospělé - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Termofory a termosáčky - Pro dospělé ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Termofory a termosáčky - Pro dospělé lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Naturmoor Rašelinový termofor Torf Ziegler
5 / 2x
Skvělý produkt.
Recenze produktu: Duotherm gelový polštářek malý 110x150mm
5 / 1x
Fajn malá velikost třeba na zuby nebo místa, kde se nehodí větší rozměr. Vyhovuje a dobře funguje.
Recenze produktu: Naturmoor Rašelinový termofor krční Torf Ziegler
5 / 3x
super
Recenze produktu: Duotherm gelový polštářek střední 110x300mm
5 / 1x
Odporúčam,nedráždi a upokojuje
Recenze produktu: Adonis TKN 2000 Termofor - barevná varianta
5 / 1x
Funguje jak ma
Recenze produktu: Mueller Chladivý/hřejivý polštářek gelové kuličky modrý
4.7 / 3x
Vyhovuje mi

Podívejte se na produkty z kategorie Termofory a termosáčky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Termofory a termosáčky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Termofory a termosáčky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.