Travel-Gum 20 mg 10 ks

Léčivý přípravek Travel-Gum 20 mg žvýkačky ulevují od nevolnosti a zvracení na …

Zobrazit více

Léčivý přípravek Travel-Gum 20 mg žvýkačky ulevují od nevolnosti a zvracení na cestách autem či jinými dopravními prostředky.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma

Žvýkačky Travel-Gum 20 mg se užívají k léčbě cestovní nevolnosti a zvracení (tzv. kinetóza - nevolnost a zvracení při cestování silničními dopravními prostředky, vlakem, letadlem nebo lodí). Žvýkáním se účinná látka vstřebává z úst rovnou do krve, účinkuje proto i tehdy, když k nevolnosti či zvracení už došlo. Účinek nastupuje za 15–30 minut. Užívání je velmi jednoduché, nemusí se zapíjet ani polykat. Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let.

Dávkování

Travel-gum žvýkačky se žvýkají 15–30 minut před plánovanou cestou a to 10 minut. Po 10 minutách se vyplivne. Další žvýkačku je možné užít nejdříve po 6 hodinách. Její účinek trvá 1-3 hodiny. Maximální počet je 6-7 žvýkaček denně. Jestliže se do doby 1 hodiny příznaky onemocnění nezlepší nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s
lékařem.

Upozornění

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (např. řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách apod.). Řidiči by neměli tento přípravek užívat. Přípravek obsahuje sorbitol, glukózu a sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále obsahuje aspartam, který je zdrojem fenylalaninu.

Léčivý přípravek, čtěte pozorně příbalový leták.

Složení

Léčivou látkou je dimenhydrinatum 20 mg v 1 perorální gumě.

Pomocnými látkami jsou: Dihydrogenfosforečnan draselný, upravený montánní vosk, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, aspartam, methakrylátový kopolymer typ E, methakrylátový kopolymer typ B, methakrylátový kopolymer typ S, roztok methakrylátového kopolymeru S 12,5 %, oxid titaničitý, tekutá glukosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, levomenthol, bílý vosk, makrogol 6000, magnesium-stearát, oxid hořečnatý, aroma máty peprné, dextrin, čípkový základ E 85, uhličitan vápenatý, glukosa, mastek, sorbitol, sacharóza, žvýkačková masa.

Zkuste také další výrobky značky Travel-Gum, které naleznete v kategoriích Trávicí soustava, Léky a Nevolnost, potíže s trávením. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Nevolnost, potíže s trávením.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4019338608228
ZnačkaTravel-Gum
SUKL kód0230750
ATCR06AA11
Cesta podání  Do dutiny ústní
Forma  Žvýkací gumy a tablety
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Indikační skupina  Antihistaminica, histamin  Antiemetica, antivertiginosa
Velikost balení10 ks
Věk>15 let
Účinná látka  Dimenhydrinát
Originální názevTravel-Gum 20mg por.gum.10
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy