TrueLife Air Diffuser D5 Light

Stačí stisknutí jediného tlačítka a aroma difuzér Truelife provoní vzduch …

Zobrazit více

Stačí stisknutí jediného tlačítka a aroma difuzér Truelife provoní vzduch v místnosti vaší oblíbenou vůní. Vytvoří vám příjemnou atmosféru pro relaxaci, cvičení jógy nebo meditaci.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

Tip na dárek Tip na dárek
4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 20 zákazníků
Napsat hodnocení
5
18x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Dokáže přiměřeně dávkovat vůni
100%
Kvalita výrobku
100%
Pořizovací cena
100%

Stačí stisknutí jediného tlačítka a aroma difuzér Truelife provoní vzduch v místnosti vaší oblíbenou vůní. Vytvoří vám příjemnou atmosféru pro relaxaci, cvičení jógy nebo meditaci. Stačí do nádržky s vodou přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a OilFlow technologie se postará o zbytek. Difuzér eliminuje okolní pachy a provoní vzduch v místnosti vaší oblíbenou vůní. Využijete ho i jako zvlhčovač vzduchu. Funguje na principu ultrazvuku, vodu v nádrži mění na jemnou páru, která se mísí se vzduchem v místnosti a téměř okamžitě jej zvlhčuje na optimální hodnotu.

Atmosféra dle vašich představ

Difuzér Truelife provoní vzduch v místnosti během chvilky, stačí do nádržky přidat pár kapek esenciálního oleje. Ať už jste milovníky aromaterapie, chcete si vytvořit příjemnou relaxační atmosféru nebo vás trápí nepříjemné pachy z okolí, difuzér pro vás bude ideálním pomocníkem. Funguje na principu ultrazvuku, který mění vodu v nádržce na jemnou páru. Na výběr máte ze 14 variant barevného LED podsvícení. Potěší vás jistě i svým originálním, a přesto nadčasovým designem.

Difuzér i zvlhčovač

Difuzér funguje i jako zvlhčovač vzduchu, takže pokud zrovna nejste v náladě na aromaterapii, stačí naplnit nádržku pouze vodou. Pomocí jednoho tlačítka zahájíte proces zvlhčování, difuzér začne vypouštět do vzduchu v místnosti jemnou páru, která jej okamžitě začne zvlhčovat na optimální hodnotu. Správná vlhkost vzduchu působí příznivě na dýchací cesty a může pomoci při řešení problémů se suchou pokožkou, ekzémy nebo astmatem. Požadované množství páry si jednoduše nastavíte pomocí příslušného tlačítka.

Dlouhá výdrž, nízká hlučnost, snadná obsluha

Vodní nádrž difuzéru má kapacitu 300 ml a vystačí na 10 hodin nepřetržitého provozu. Bez obav můžete difuzér nechat zapnutý i na noc, díky nízké hlučnosti vás nebude při spánku rušit. Díky automatickému indikátoru nedostatku vody se difuzér při nízkých hladinách vody sám vypne. Nehrozí tak zkrat ani přehřátí. Obsluha je velmi snadná a zvládne jí každý. K ovládání slouží tři tlačítka, kterými difuzér zapnete i vypnete, nastavíte časovač, případně nastavíte požadovanou intenzitu páry nebo barvu LED podsvícení.

Vlastnosti:

 • Ultrazvuková technologie
 • Horní plnění
 • Zásobník na esenciální olej
 • Automatické vypnutí při nedostatku vody
 • Časovač
 • Nastavitelná intenzita páry
 • Dlouhá výdrž
 • Manuální ovládání
 • Nízká hlučnost

Vyzkoušejte také další produkty značky TrueLife, které naleznete v kategoriích Péče o domácnost a Elektro. Výrobek zrecenzovalo 20 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Elektrické difuzéry.

EAN8594175355925
ZnačkaTrueLife
Produktová řadaTrueLife AIR Program
Úprava vzduchu - vlastnosti  Časovač  Noční režim
Barva  Hnědá
Originální názevTrueLife AIR Diffuser D5 Light