PB TrueLife NannyTone VM3

Mějte své nejmenší pod dohledem, i když s nimi zrovna nejste v místnosti. Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM3 zachytí každý zvuk a přenese ho do rodičovské jednotky až na vzdálenost 800 …

Zobrazit více

Mějte své nejmenší pod dohledem, i když s nimi zrovna nejste v místnosti. Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM3 zachytí každý zvuk a přenese ho do rodičovské jednotky až na vzdálenost 800 m v nezastavěné oblasti a až 300 m v budově.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Opravené Opravené
Upozornění: Opraveno - Zboží bylo servisem opraveno a zkontrolováno. Může nést známky používání a nemusí obsahovat kompletní balení. Případná další závada je upřesněna na začátku textu.

Než k dítěti dojdete, můžete jej utěšovat přes chůvičku díky možnosti obousměrné komunikace. Zvolit lze i z 8 integrovaných ukolébavek. Potěší také tichým režimem s vibracemi. Integrované baterie v obou jednotkách mají opravdu dlouhou výdrž, pokud by však docházely, chůvička vás včas upozorní. Obdobně se ihned dozvíte, dojde-li ke ztrátě signálu nebo detektor zaznamená nízkou či vysokou teplotu v pokoji děťátka.

Dlouhá výdrž i dosah

Díky chůvičce TrueLife NannyTone VM3 uslyšíte sebemenší zaškytnutí až na vzdálenost 800 m v nezastavěné oblasti a až na 300 m v budovách. Režim VOX navíc šetří baterii tím, že aktivuje chůvičku opravdu jen ve chvíli, kdy zaznamená nějaký zvuk. Intenzitu citlivosti je možné zvolit. I tak ale baterie vydrží dlouhou dobu - u rodičovské jednotky až 7 hodin a u dětské až 10 hodin. Dobití pomocí USB-C konektoru, který se nachází v balení, je velmi snadné. Obě jednotky je také možné napájet pomocí powerbanky.

Utiší dítě i na dálku

Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, můžete tedy děťátko utěšovat již cestou k němu. Praktické jsou rovněž integrované ukolébavky. Zvolit lze z 8 přednastavených tu, kterou si dítě nejvíce oblíbí. Jejich hlasitost jednoduše nastavíte. V noci jistě oceníte i možnost využití chůvičky jako lampičky, kdy tlumené světlo děti uklidňuje.

Bezpečí za všech okolností

Rodičovská jednotka je vybavena LCD displejem pro rychlý přehled a detektorem indikujícím ztrátu signálu, slabou baterii nebo nízkou či vysokou teplotu v místnosti. Digitální přenos signálu je zabezpečený, nemusíte si tedy dělat starosti, že by jej někdo zachytil. Rodičovskou jednotku si pomocí praktické spony připevníte třeba k opasku. Pokud by se ale stalo, že ji někde odložíte, pomocí dětské jednotky a zvukového lokátoru rodičovskou jednotku opět objevíte. Společně s dětskou jednotkou lze spárovat až dvě rodičovské jednotky.

Úsporný režim VOX

V případě, že je aktivován režim VOX, dětská jednotka se aktivuje až ve chvíli, kdy zaznamená nějaký zvuk. Tento režim tak zvyšuje výdrž baterie v obou jednotkách.

Dobíjecí baterie s dlouhou výdrží

Obě jednotky v sobě mají integrovanou lithiovou baterii, které snadno dobijete díky přiloženému USB-C kabelu. Rodičovská jednotka vydrží na jedno nabití až 7 hodin provozu a dětská až 10 hodin.

Obousměrný přenos signálu

V případě potřeby můžete na dítě kdykoliv mluvit a utěšit ho díky možnosti obousměrné komunikace.

Sledování teploty v místnosti

Detektor chůvičky vás upozorní na nízkou či vysokou teplotu v místnosti. Zvukový signál se aktivuje, klesne-li teplota pod 16°C nebo přesáhne 30°C.

Dosah signálu

Chůvička má dosah až 300 m v budovách a až 800 m v nezastavěné oblasti.

Napájení pomocí power banky

Vybije-li se na cestách integrovaná baterie, tak je možné napájet obě dvě jednotky také pomocí power banky.

Detekce ztráty signálu

Dojde-li ke ztrátě signálu, chůvička na tuto skutečnost upozorní zvukovým signálem.

Vyhledání rodičovské jednotky

V případě, že rodičovskou jednotku někde odložíte, za pomoci dětské jednotky ji prostřednictvím zvukového signálu opět dohledáte.

Výběr z ukolébavek

Pro uklidnění dítěte v sobě má chůvička uloženo 8 ukolébavek, které je včetně hlasitosti možné ovládat z rodičovské jednotky.

Noční světlo

Dětská jednotka v sobě má zabudovanou malou LED lampičku, kterou lze ovládat i z jednotky rodičovské.

Obsah balení

 • Chůvička TrueLife NannyTone VM3
 • USB-C kabel + USB-A adaptér
 • Návod

Parametry

Typ chůvičky Digitální audio chůvička
Dosah až 800 m v nezastavěné oblasti, až 300 m v budově
Typ baterie Lithium-ion 750 mAh rodičovská jednotka, Lithium-ion 1200 mAh dětská jednotka
Výdrž baterie Až 7 h rodičovská jednotka, až 10 h dětská jednotka
Dobíjení baterie 3 ~ 4 h rodičovská jednotka, 6 ~ 7 h dětská jednotka
Funkce VOX režim, detekce ztráty signálu, obousměrná komunikace, teplotní senzor s detekcí vysoké a nízké teploty, detekce slabé baterie, nastavení citlivosti alarmu, vibrace, tichý režim, nastavení hlasitosti, noční lampička, zvukový lokátor rodičovské jednotky, ukolébavky
LCD displej Ano, 27 × 26 mm
Tepelná ochrana Ano
Počet ukolébavek 8
Frekvence kanálů 2400 MHz ~ 2480 MHz
Vstupní napětí 100 ~ 240 V
Výstupní napětí 5 V
Vstupní frekvence 50 ~ 60 Hz
Radiofrekvenční výkon ˂16 dBm
Spotřeba energie 0,5 W (stand by 0,2 W)
Rozměry 70 x 44 x 97 mm rodičovská jednotka, 78 x 45 x 104 mm dětská jednotka
Hmotnost 99 g rodičovská jednotka, 101 g dětská jednotka

Zkuste také další produkty značky TrueLife, které jsou v kategoriích Pilulka bazar, Elektro a Chůvičky. Výrobek je ve slevě 30 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6000985498
ZnačkaTrueLife
Dětské chůvičky  Sledování teploty  Noční světlo  Obousměrná komunikace  Ukolébavky  Napájení - kabel
Dosah chůvičky0 - 300 m
Stav zboží  Opraveno
Originální názevPB TrueLife NannyTone VM3 - Opraveno