Tužky na oči - Pouze pro ženy - nejlevnější produkty (5 produktů)

Drama queen nebo sofistikovaná lady? Na co se cítíte dnes? V této kategorii si vyberete z bohaté zásoby tužek na oči, které snadno orámují vaše oči nebo vytvoří kouřový efekt, který nikdy nevyjde z módy. Tužky na oči dodají vašim očím působivý …

Zobrazit více

Drama queen nebo sofistikovaná lady? Na co se cítíte dnes? V této kategorii si vyberete z bohaté zásoby tužek na oči, které snadno orámují vaše oči nebo vytvoří kouřový efekt, který nikdy nevyjde z módy. Tužky na oči dodají vašim očím působivý vzhled. Při výběru tužky na oči vybírejte z různých odstínů a textur dle vašeho vkusu a preferencí. Experimentujte s různými styly a technikami, abyste objevili ten, který vám nejlépe vyhovuje a zdůrazní barvu vašich očí. 

Jak se nalíčit tužkou na oči?

Základem úspěchu je ostrý hrot tužky, abyste získali přesný a jemný výsledek. Proto použijte ořezávátko na kosmetické tužky. Uchopte tužku na oči jako pero a táhněte jemné, rovné čáry podél řasové linky. Začněte od vnitřního koutku oka a pokračujte směrem ven. Pro přirozený vzhled volte jemnější linku, pro dramatický pohled o něco silnější.

  • Chcete oko opticky zvětšit? Sáhněte po světlé tužce a aplikujte ji na vodovou linii (vnitřní linii očí). Volte odstíny jako světle hnědá, béžová nebo bílá. Tímto trikem oči opticky otevřete a zdůrazníte.
  • Chcete měkčí a rozmazaný efekt? Stačí tužkou orámovat vrchní linii víčka, použít malý štětec a linku jemnými pohyby rozmazat. Tím dosáhnete jemnějšího a rozostřeného vzhledu.

Jaký je rozdíl mezi tužkou na oči a oční linkou?

Tužka na oči je tužkový produkt s měkkou a krémovou texturou, který je vhodný pro snadnou definici řasové linky. Tužka na oči je obvykle pigmentovaná a dobře se přilne na pokožku. Je snadno ovladatelná a umožňuje vytvářet různé tloušťky a tvary čar. Tužka na oči je obvykle více vhodná pro začátečníky, kteří preferují jednoduché použití a kontrolu.

Oční linky jsou obecně tekuté, gelové nebo tužkové produkty určené k vytváření přesných a ostře definovaných linií. Oční linky mohou být voděodolné a mají dlouhotrvající vlastnosti. 

V kategorii Tužky na oči zákaznící nejvíce chválí značky NYX Professional Makeup. Sháníte něco konkrétního z kategorie Tužky na oči? Pro ještě přesnější výsledky zkuste použít filtry v levém menu nebo prozkoumejte top produktové řady jako například NYX Epic Wear Liner Stick Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Tužky na oči je NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks voděodolná linka na oči - 24 Chartreuse 1.2 g .

Tužky na oči - Pouze pro ženy - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Tužky na oči - Pouze pro ženy - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Tužky na oči - Pouze pro ženy - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Lavera Tužka na oči 03 šedá, Trend Sensitiv, 1,14g 1.14 g
5 / 1x
Příjemně se nanáší, drží, neotiskne se
Recenze produktu: Gabriella Salvete Deep Colour 04 Tužka na oči 0,28g 0.28 g
5 / 1x
Veľmi mäkká a ľahučko rozotierateľná.
Recenze produktu: Benecos tužka na oči černá BIO VEG 3 g
5 / 3x
Příjemně se nanáší, drží, neotiskne se
Recenze produktu: Gabriella Salvete Automatická tužka na oči 01 0,28g 0.28 g
5 / 4x
vyhovuje
Recenze produktu: BarryM Bold Waterproof Eyeliner voděodolné oční linky, Black 1 g
5 / 1x
Tyto oční linky doopravdy drží a oproti jiným mají velký obsah náplně.
Recenze produktu: Maybelline New York Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
5 / 2x
Výborná tužka.. Opravdu vydrží cely den
Recenze produktu: Maybelline New York Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
5 / 2x
je super
Recenze produktu: Dermacol Automatická tužka na oči Matt Black eyeliner 0.35 g
5 / 3x
Kvalitní
Recenze produktu: Gabriella Salvete Automatická tužka na oči 04 0,28g 0.28 g
5 / 1x
dobrá mäkká ceruzka
Recenze produktu: Maybelline New York Hyper Precise Liner Forest Brown tekuté oční linky
4.7 / 42x
Skvělá

Podívejte se na produkty z kategorie Tužky na oči seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Tužky na oči najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Tužky na oči seřazené od těch nejprodávanějších.