Tyčové vysavače - Pro alergiky (22 produktů)

Chcete uklízet chytře a efektivně? Tyčové vysavače jsou ideální pro časté luxování nejen těžko dostupných míst, jako jsou schodiště, různá zákoutí nebo komory.  Můžete zvolit praktický akumulátorový tyčový vysavač, ale i síťové provedení. Vyznačují …

Zobrazit více

Chcete uklízet chytře a efektivně? Tyčové vysavače jsou ideální pro časté luxování nejen těžko dostupných míst, jako jsou schodiště, různá zákoutí nebo komory.  Můžete zvolit praktický akumulátorový tyčový vysavač, ale i síťové provedení. Vyznačují se jednoduchou manipulací. Jaký tyčový vysavač vybrat?

Rozdělení tyčových vysavačů

Tyčové vysavače rozdělujeme podle provedení, určení a funkce. Dále se od sebe liší typem napájení (s kabelem a akumulátorové) a způsobem sběru nečistot. Jaké jsou nejoblíbenější typy vysavačů?

 • Tyčový aku vysavač – Akumulátorový vysavač je bezdrátový vysavač. Kompaktní, praktický pomocník, díky kterému bude úklid zase o něco jednodušší.
 • Tyčový vysavač s mopem – Představuje kombinaci vysávání, vytírání a vysoušení podlahy v jednom. Podlahu zbaví nečistot a zároveň odstraní i zaschnuté skvrny.
 • Tyčový vysavač 2v1 – Kombinace tyčového a ručního vysavače v jednom. Snadno odpojíte ruční část a vysajete menší prostory (například interiér auta).
 • Tyčový vysavač 3v1 – Zde se jedná o kombinaci tyčového a ručního vysavače a třetí funkcí je mopování nebo paní funkce.

Výhody tyčového vysavače

 • Ideální pro častý úklid menších ploch a špatně dostupných zákoutí

 • Je skladný a nezabere moc místa.

 • Snadná obsluha a nízká váha.

 • Často disponuje zajímavými funkcemi jako je například kombinace s ručním vysavačem nebo možnost parního vysavače.

Nevýhody tyčového vysavače

 • U aku vysavačů je to časté nabíjení. Baterie levnějších tyčových vysavačů vydrží jen přibližně 15-20 min.

 • U výkonnějších typů zase musíte počítat s vyšší pořizovací cenou.

 • Není vhodný pro luxování koberců.

Jak vybrat tyčový vysavač?

Při výběru tyčového vysavače věnujte pozornost technickým parametrům, protože ty se u jednotlivých typů mohou výrazně lišit. Důležité je se zaměřit na konkrétní dva parametry, kterými jsou vysoký sací výkon a nízký příkon. 

Sací výkon udává, jak kvalitně tyčový vysavač vysává. Výkon vysavače je označován písmeny A až G, přičemž A patří mezi nejlepší. Sací výkon vyčtete z energetického štítku. 

Příkon informuje o jeho spotřebě vysavače. Při výběru se proto zaměřte na co nejnižší hodnoty příkonu. Tyčový vysavač s nízkým příkonem vám také ušetří peníze za elektřinu.

V této kategorii Tyčové vysavače je 44 výrobků, u 21 z nich dostanete dovoz zdarma. Zákazníci si oblíbili řady Concept, Dyson a Tineco. Nejlépe hodnoceným produktem je Leifheit Akumulátorový vysavač Regulus PowerVac 2in1.

Niceboy ION Hurricane H7

Můžete mít zítra
Niceboy ION Hurricane H5 Tyčový vysavač

Niceboy ION Hurricane H5 Tyčový vysavač

Můžete mít zítra
Tyčové vysavače - Pro alergiky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Tyčové vysavače - Pro alergiky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Tyčové vysavače - Pro alergiky lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Sencor SVC 7822TQ tyčový vysavač 2v1
5 / 4x
Dělá to co má. Dobře vypadá
Recenze produktu: Sencor Tyčový vysavač 2v1 SVC8936TI
5 / 2x
Vysavac co do konstrukce a spravovani super jen jsem ho byl nucen vyreklamovat skrze opakujici se zavadu na kartáči.Treba jen varny kus z vyroby al3 uz bych si ho nekoupil.
Recenze produktu: Dyson V15 Detect Absolute tyčový vysavač
5 / 5x
Baví mě rychlost doručení objednaš a druhý den je doma
Recenze produktu: Lauben Stick Vacuum 2in1 Pet Plus 400BC
5 / 1x
Vysavač je jak klasický, tak i ruční. Na rychlé vysání třeba sedačky úplně ideální.
Recenze produktu: Concept VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18,5 V
5 / 1x
Spokohenost
Recenze produktu: Dyson Tyčový vysavač Dyson V11 Absolute Extra
5 / 1x
Super výrobek????
Recenze produktu: Dyson V8 Tyčový vysavač
5 / 1x
Funguje perfektně, i při nastavení "standardního" výkonu vysává úplně všechno.. pokud máte tvrdé podlahy, tak doporučuji dokoupit nástavec na tvrdé podlahy, který není v balení. Při nastavení "max" výkonu musí člověk počítat se sníženou výdrží baterky (vyšlo mi cca 8 minut, místo 30 minut na standardní výkon)
Recenze produktu: Rohnson Tyčový vysavač R-1214 Cyclone Force
5 / 4x
Легкий, быстрый в розборе удобно мыть, фильтр моюйщий
Recenze produktu: Sencor SVC 7811WH tyčový vysavač 2v1
5 / 9x
Za ty prachy perfektní stroj.
Recenze produktu: Dyson V10 Absolute
5 / 1x
Láska na první použítí. Na vysátém koberci, kde jsme ho zkoušeli, stáhl další prach. Perfektně ovladatelný, dlouhá výdrž baterie, máme 3+1. Jak ale pustím silný výkon, rychle se vybije, ale na běžné vysáváni není potřeba a kde je potřeba, tak dostačuje. Rozhodně doporučuji. Zdál se mi strašně drahý, ale stojí za to.

Produkty z kategorie Tyčové vysavače jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Tyčové vysavače. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Tyčové vysavače seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.