Nejlepší Ubrousky na intimní hygienu - Dermálně - na pokožku (6 produktů)

V kategorii Ubrousky na intimní hygienu zákaznící nejvíce chválí značky Lactacyd, Linteo a Organyc. Hledáte něco speciálního v kategorii Ubrousky na intimní hygienu? Nenašli jste? A co top produktové řady jako Bella Lady Pro ještě přesnější …

Zobrazit více

V kategorii Ubrousky na intimní hygienu zákaznící nejvíce chválí značky Lactacyd, Linteo a Organyc. Hledáte něco speciálního v kategorii Ubrousky na intimní hygienu? Nenašli jste? A co top produktové řady jako Bella Lady Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Ubrousky na intimní hygienu je Lactacyd ubrousky Femina 15 ks .

Nejlepší Ubrousky na intimní hygienu - Dermálně - na pokožku - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Ubrousky na intimní hygienu - Dermálně - na pokožku ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Ubrousky na intimní hygienu - Dermálně - na pokožku lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Bella Lady intimní vlhčené ubrousky Hydronatural 20 ks
5 / 2x
Dobre
Recenze produktu: Frida Mom zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu 24 ks
5 / 1x
Příjemně chladí po porodu
Recenze produktu: Lactacyd ubrousky Femina 15 ks
5 / 7x
Vždy ich mávam v kabelke.
Recenze produktu: Chilly ubrousky Antibacterial 12 ks
5 / 1x
Dobré.
Recenze produktu: Linteo Vlhčené ubrousky intimní Herbal 10 ks
5 / 5x
Mohu jen doporučit, příjemné malé balení se hodí jak do bundy tak do kabelky a máte je hned při ruce. Nezanechávají mastný film a splnili naše očekávání, že příjemně voní a nedráždí pokožku a ani intimní partie.
Recenze produktu: Lactacyd Ubrousky Antibakteriální 15 ks
4.8 / 12x
Napriek niektorým komentom, obrúsky sú celkom parfumované. Nechápem prečo výrobca považuje za potrebné dať parfum, čo je známy iritant na hygienické obrúsky pre intímne partie, čo je jedno z miest, ktoré sú na tele celkom chúlostivé na podráždenie. Ja som si ich kúpila na dodatočnú hygienu po gynekologickom zákroku a mna celkom štipkali...

Podívejte se na produkty z kategorie Ubrousky na intimní hygienu seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Ubrousky na intimní hygienu seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Ubrousky na intimní hygienu najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.