Vakuové pumpy na penis (8 produktů)

Vyzkoušejte přirozené zvětšení penisu až o desítky procent bez nutnosti chirurgického zákroku. Ptáte se jak na to? Vakuová pumpa se o to postará. Pumpička obsahuje několik vnitřních výběžků a disponuje různými intenzitami sání, které dokáží …

 Zobrazit více

Vyzkoušejte přirozené zvětšení penisu až o desítky procent bez nutnosti chirurgického zákroku. Ptáte se jak na to? Vakuová pumpa se o to postará. Pumpička obsahuje několik vnitřních výběžků a disponuje různými intenzitami sání, které dokáží realisticky napodobit orální sex. Některé modely nejsou ochuzeny ani o příjemné vibrace. Potěšení je tedy zaručeno.

Zlepšete si sexuální život pomocí oblíbených erotických pomůcek, které navíc pomáhají zkvalitnit výdrž při erekci. Vakuové pumpy pořídíte v různých cenových relacích od jednoduchých typů až po do posledního detailu vymazlených kousků.

Použití vakuové pumpy

Do vakuové pumpy vložíte penis a pomocí balónku nebo pumpičky odsajete vzduch. Vaše přirození se rázem začne zvětšovat a tvrdnout. Z důvodu perfektního těsnění dbejte na to, aby byl válec nasazen až ke kořenu penisu. Očekávaný výsledek se může dostavit až za nějakou dobu, většinou po nasávání dlouhém 10 až 15 minut. Vakuová pumpa se nedoporučuje používat déle než 30 minut.

Nejlépe hodnoceným produktem je Pipedream Pump Worx Rookie of the Year Pump. Uživatelé hodnotí nejlépe značky Bathmate, Seven Creations a Lady Dreams.

Vakuové pumpy na penis - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vakuové pumpy na penis ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vakuové pumpy na penis lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Pipedream Pump Worx Rookie of the Year Pump
5 / 1x
Nevyzkoušené

Podívejte se na produkty z kategorie Vakuové pumpy seřazené od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vakuové pumpy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Vakuové pumpy najdete mezi prvními.