Velatto
Cena
Odrůda kávy
100% Arabica (2) Směsi (4)
Chuťové tóny kávy
Čokoláda (4) Karamel (2) Ořechy (6)
Forma potravin1
Příprava kávy
Do kávovaru (6)
Země původu
Česká republika (6)
Velikost balení
579 Kč
Espresso Dolce zrnková 1000 g
57,90 Kč / 100 g
539 Kč
Espresso Crema zrnková 1000 g
53,90 Kč / 100 g
499 Kč
Espresso Intenso zrnková 1000 g
49,90 Kč / 100 g
209 Kč
Espresso Dolce zrnková 250 g
83,60 Kč / 100 g
189 Kč
Espresso Crema zrnková 250 g
75,60 Kč / 100 g
179 Kč
Espresso Intenso zrnková 250 g
71,60 Kč / 100 g
Velatto - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Velatto ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.