Velatto

Cena
Odrůda kávy
100% Arabica (2) Směsi (4)
Chuťové tóny kávy1
Čokoláda (4) Karamel (2) Ořechy (6)
Forma potravin
Kávová zrna (6)
Příprava kávy
Do kávovaru (6)
Země původu
Česká republika (6)
Velikost balení
Velatto Espresso Dolce zrnková 1000 g
579 Kč
Velatto

Espresso Dolce zrnková 1000 g

57,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Crema zrnková 1000 g
539 Kč
Velatto

Espresso Crema zrnková 1000 g

53,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Intenso zrnková 1000 g
499 Kč
Velatto

Espresso Intenso zrnková 1000 g

49,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Dolce zrnková 250 g
209 Kč
Velatto

Espresso Dolce zrnková 250 g

83,60 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Crema zrnková 250 g
189 Kč
Velatto

Espresso Crema zrnková 250 g

75,60 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Intenso zrnková 250 g
179 Kč
Velatto

Espresso Intenso zrnková 250 g

71,60 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Velatto ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.