Herbacos Veral 25mg Enterosolventní 30 tablet

Patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé …

Zobrazit více

Patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé léky a které se používají k léčbě bolesti a zánětu. Zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Neovlivňuje však příčiny zánětu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
80%
Komfort při užívání
80%

Je určen ke krátkodobé léčbě následujících stavů vyvrknutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné poúrazové bolestivé stavy, bolestivá menstruace, bolest zubů, bolest hlavy.
Na doporučení lékaře se užívá při bolestech, otocích a zarudnutích provázejících záněty kloubů a mimokloubní revmatismus, při gynekologických zánětech a také jako pomocná léčba při infekčních onemocněních ucha, nosu a krku. Při léčbě revmatických onemocnění může být nutná dlouhodobá léčba.

Účinné látky

Diclofenacum natricum

Dávkování

1 tableta v intervalu 4-6 hodin. Neužívejte více než 3 tablety během 24 hodin. Nepřekračujte uvedenou dávku. Tablety se polykají celé a zapíjejí sklenkou vody, nejlépe před jídlem.

Kontraindikace

Podobně jako jiné nesteroidní protizánětlivé léky neužívejte přípravek máte-li žaludeční nebo dvanáctníkový vřed. Jestliže jste měli někdy alergickou reakci (např. kožní vyrážku nebo těžkosti s dýcháním) na léky, které obsahují diklofenak anebo podobné látky, jako jsou např. kyselina acetylsalicylová (Acylpyrin, Aspirin) nebo ibuprofen. Jestliže jste někdy měli alergickou reakci na některou jinou složku přípravku. Máte-li krev ve stolici a nebo černou stolici.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Herbacos, které naleznete v kategoriích Hlava a psychika, Migréna a bolest hlavy a Bolest kloubů, šlach, svalů. Výrobek hodnotilo 6 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Produkt je v slevě 39 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8594002959920
ZnačkaHerbacos
SUKL kód0185421
ATCM01AB05
Farmakoterapeutická skupinaAntirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Velikost balení30 tablet
Věk>15 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Indikační skupina  Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Účinná látka  Diclofenac
Originální názevVeral 25mg por.tbl.ent.30x25mg
Ke staženíPříbalová informace