Nejlepší Vinylové jednorázové rukavice (1 produktů)

Vinylové rukavice se vyrábí ze syntetického materiálu s názvem polyvinylchlorid (PVC). Vyznačují se velmi hladkým povrchem, který je příjemný na dotek. V porovnání s latexovými nebo nitrilovými rukavicemi nejsou ale tolik pružné. Sedí volněji na …

Zobrazit více

Vinylové rukavice se vyrábí ze syntetického materiálu s názvem polyvinylchlorid (PVC). Vyznačují se velmi hladkým povrchem, který je příjemný na dotek. V porovnání s latexovými nebo nitrilovými rukavicemi nejsou ale tolik pružné. Sedí volněji na rukou a mohou tak stěžovat precizní práci. Jsou však ideálním pomocníkem při úklidu v domácnosti nebo při použití v rámci prevence infekčního onemocnění během nákupu a ve veřejné dopravě.

 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Ambulex. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Ambulex Vinyl rukavice vinyl. nepudrované M 100 ks.

Nejlepší Vinylové jednorázové rukavice - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Vinylové jednorázové rukavice ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Vinylové rukavice seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Vinylové rukavice seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Vinylové rukavice jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.