Vitamínové infuze (0 produktů)

Rádi byste se cítili plní energie? Chtěli byste minimalizovat nepříznivé vlivy okolí na své zdraví a vypořádat se útočícími viry a nachlazením? Potom potřebujete, aby byla vaše imunita dostatečně silná a ochránila vás. Nejúčinnější podporou imunity …

Zobrazit více

Rádi byste se cítili plní energie? Chtěli byste minimalizovat nepříznivé vlivy okolí na své zdraví a vypořádat se útočícími viry a nachlazením? Potom potřebujete, aby byla vaše imunita dostatečně silná a ochránila vás. Nejúčinnější podporou imunity jsou vitamínové infuze, díky kterým se do krve dostane až 15× vyšší koncentrace vitamínů, než při polykání tabletek. 

Jak vitamínové infuze fungují 

Při doplnění vitamínů pomocí infuzí obdržíte účinnou látku nitrožilně. Tato forma podání je mnohem efektivnější a rychleji vás postaví na nohy, než při užívání doplňků stravy s vitamínem C.  

Protože vitamínové infuze jsou vázané na lékařský předpis, prvním krokem každého zájemce je vstupní vyšetření odborníkem a jednoduchý krevní test. Samotné infuze probíhají ambulantně. Jde o bezbolestnou proceduru, při které můžete klidně relaxovat nebo si číst.

Infuze vitamínu C 

Doplnění vitamínu C do našeho těla funguje jako přirozená podpora vrozené imunitní reakce. Má zásadní vliv při prevenci onemocnění, při jejich léčbě i rekonvalescenci. Blahodárné účinky tohoto vitamínu jsou však mnohem širší.

Infuze vitamínu C se hodí všem: 

  • Při zvýšené psychické a fyzické zátěži
  • Jako podpora pohybového aparátu i regenerace, například pro aktivní sportovce
  • Jako podpora při redukci váhy
  • Při léčbě některých alergií
  • Při únavě a vyčerpání či únavovém syndromu
  • Pří léčbě chronických i nádorových onemocnění

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?