Vřídlo Karlovy Vary (3 produktů)

Vřídlo, výrobní družstvo se sídlem v Karlových Varech je jediným skutečným výrobcem karlovarské kosmetiky a jediným oprávněným držitelem obchodní značky.

Výrobní družstvo VŘÍDLO se sídlem v Karlových Varech pro Vás vyrábí kosmetické přípravky s …

Zobrazit více

Vřídlo, výrobní družstvo se sídlem v Karlových Varech je jediným skutečným výrobcem karlovarské kosmetiky a jediným oprávněným držitelem obchodní značky.

Výrobní družstvo VŘÍDLO se sídlem v Karlových Varech pro Vás vyrábí kosmetické přípravky s využitím původních receptur karlovarských lékárníků 19. a 20. století za použití moderních a špičkových výrobních technologií. Výrobní družstvo VŘÍDLO je jediným skutečným výrobcem karlovarské kosmetiky a držitelem obchodní značky KARLOVARSKÁ KOSMETIKA®. Jedine výrobky s touto ochrannou známkou jsou zárukou kvality a místa původu, tedy města Karlovy Vary. Proto Vás prosíme věnujte pozornost zejména použitým logotypům a značkám na obalech výrobků, protože na dnešním přeplněném trhu může snadno dojít ke zmatení spotřebitele.

Vřídlo Karlovy Vary - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vřídlo Karlovy Vary ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vřídlo Karlovy Vary lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Vřídlo Norkový hydratační krém 35 g
5 / 3x
Zaujímavý kremík na tvár. Spotrebovala som celé balenie. Mám citlivú zmiešanú pleť. Ľahko sa vstrebal , vhodné aj pod make Up, alebo na večer po vyčistení tváre. Stačí trochu , vydržal mi dlho.
Recenze produktu: Vřídlo Norkový výživný krém 33 g
5 / 2x
Výborný krém ze zvířete norka. Má stejné složení jako tuk malých dětí. Ale zabíjet děti a vařit z nich krém je ilegální. Tento krém je výborná náhrada.
Recenze produktu: Vřídlo Arnika Masážní roztok na dásně 50 ml
5 / 4x
Ještě jsem nevyzkoušená.
Recenze produktu: Vřídlo Campherol masážní krém 50 g
5 / 1x
klasika
Recenze produktu: Vřídlo Ozalin Levandulový krém na ztvrdlou kůži 50 g
4.8 / 25x
Ozalin používame dlho a je dobré že sme ho našli vo vašej lekárni. Vždy sme ho kupovali v Karlových Varoch. Chodidlá sú krásne hladké aj päty žiadne praskliny, super \ud83d\ude09\ud83d\udc4d