Waterwipes (6 produktů)

Vlhčenými utěrkami proti opruzeninám? Ano, s WaterWipes!

Každý rodič zažívá velký stres, když musí sledovat utrpení vlastního děťátka. Opruzeniny, resp. kontaktní dermatitida, jsou velmi běžnou vyrážkou, která trápí hodně i těch nejšťastnějších miminek.

 

Tato „plenková“ nemoc způsobí zarudnutí, svědění a podráždění pokožky děťátka tak, že děti se stanou mimořádně zranitelnými a nadměrně citlivými i na jiné než jen „plenkové“ podněty.

waterwipes

 

Jaké jsou příčiny kontaktní dermatitidy?

Kontaktní dermatitida vzniká ve chvíli, kdy dojde k podráždění pokožky v důsledku používání výrobků na čištění či koupání, tedy působením chemických látek nacházejících se v mýdle. Některá změkčovadla nebo konzervanty ve výrobcích jednoduše na jemnou pokožku kojenců působí vysloveně škodlivě.

 

Plenková dermatitida a opruzeniny jsou ve skutečnosti jednou z forem kontaktní dermatitidy způ­sobené kombinací dráždivých faktorů s močí, stolicí a zároveň teplem a třením v oblasti zakryté plenou.

 

Jedním z nejběžnějších produktů při péči o miminko a jeho kůži jsou vlhčené ubrousky, které jsou zároveň i nutnou součástí výbavy do porodnice. I když je na trhu obrovské množství různých druhů dětských vlhčených utěrek, před rozhodnutím a koupí konkrétního produktu je důležité zkontrolovat počet a typ přísad uvnitř.

 

Nenechte se zmást názvem nebo obalem slibujícím „sensitive“ péči či „čisté“ složení – nejjistější je se podívat na složení a spočítat přísady, konzervanty a další čistící látky.

 

Náš tip: Zkuste Wa­terWipes Bio, nejčistší vlhčené ubrousky na světě, které obsahují jen dvě složky (99,9 % čištěné vody a kapku ovocného extraktu z grapefruitu) – jako jediné neobsahují parfém ani konzervačních lá­tek.

Představují nej­lepší volbu pro donošené či předčasně narozené novorozence i pro děti s citlivou nebo ekzematickou pokožkou. Jsou 100% rozložitelné.

 

Víte, že byly specificky vyvinuty tak, aby byly čistší než převařená voda a vata?

Waterwipes - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Waterwipes ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Waterwipes lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Waterwipes 100% BIO odbouratené ubrousky 540 ks
5 / 2x
Dražší ubrousky, které svou cenu bohatě vyváží složením. 1 balíček mi vydrží 3-5 dní, podle miminka :) Mají i pár much- vzhledem ke složení po sobě jednotlivé ubrousky nekloužou-> jsou fakt špatně od sebe a nezřídka vytáhnete z balíku klidně 5 ubrousků přilepených k sobě. Také vzhledem ke složení ponechaný ubrousek na vzduchu dost rychle uschne. To není nevýhoda, prostě se to děje. Celé balení mi ještě nikdy nevyschlo- výrobce uvádí, že načaté (zalepené) balení by mělo vydržet 14 dní... tak dlouho nám balík nikdy nezbyl :D
Recenze produktu: Waterwipes 100% BIO odbouratené ubrousky 4 x 60 ks
5 / 1x
najlepsie zloženie
Recenze produktu: Waterwipes 100% BIO odbouratené ubrousky 720 ks
5 / 3x
kvalitné
Recenze produktu: Waterwipes 100% BIO odbouratelné ubrousky 60 ks
5 / 2x
Perfektní, používáme na cestách, dítě po nich nemá žádnou vyrážku