White Glo (9 produktů)

Bělící produkty značky WHITE GLO patří mezi špičkové produkty pro bezpečné domácí bělení zubů. Svým složením mezi nejlepší v současnosti dostupné bělící produkty na trhu. K samotnému bělení WHITE GLO používá pouze moderní testované a schválené …

Zobrazit více

Bělící produkty značky WHITE GLO patří mezi špičkové produkty pro bezpečné domácí bělení zubů. Svým složením mezi nejlepší v současnosti dostupné bělící produkty na trhu. K samotnému bělení WHITE GLO používá pouze moderní testované a schválené ingredience, není používán peroxid ani žádné jiné přísady nebo látky, které by mohly poškodit dásně, nebo zubní sklovinu. Špičková kvalita je garantována nejen stomatology, (kteří se podílí na samotném vývoji výrobků WHITE GLO), ale současně každý výrobek je podroben speciálním testům na bezpečnost při jeho používání. White Glo zajišťuje nízkou abrazivitu bělících zubních past, vynikající a moderní složení svých produktů a to vše garantuje mimořádnou kvalitu a efektivní bělící účinky pro zákazníka.

Příběh značky White Glo

Společnost White Glo byla založena v roce 1993 a původně byla vyvinuta pro australské herce, herečky a modelky, kteří vyžadovali maximální zkrášlení obličeje. Brzy se však rozkřiklo, jak je White Glo účinný, a my jsme se rozhodli zpřístupnit ho veřejnosti!

Vše začíná úsměvem. Nakažlivým úsměvem. Úsměv, který dokáže obletět celou Zemi. Naše inspirace, Marilyn Monroe, slavně řekla: "Úsměv je nejlepší make-up, jaký může dívka nosit.". Věříme, že každý má právo na ten nejzářivější a nejbělejší úsměv, aby mohl prožít svůj den a být sám sebou. Změňte svět, rozdávejte jeden úsměv za druhým!

Proč White Glo?

White Glo poskytuje komplexní řešení pro odstranění zubního plaku tím, že si dvakrát denně čistíte zuby zubními pastami White Glo obohacenými fluoridy, které obsahují také praktické bonusové balení párátek pro odstranění těžko přístupného plaku mezi zuby po jídle. Kromě toho můžete do své ranní rutiny zařadit ústní vodu White Glo na bázi alkoholu, která obsahuje složky bojující proti bakteriím, a dále tak bojovat proti zubnímu plaku a kameni.

Více než 25 let a více než 50 zemí

Díky více než 25 letům zkušeností společnost White Glo zdokonalila výrobní a logistické kapacity, které jí umožňují dodávat  výrobky každý den do všech koutů světa. Společnost White Glo je silně zastoupena v 50 zemích ve Velké Británii/EU, Asii, na Středním východě, v Americe a nově i v Jižní Americe. Nejnovější inovativní technologie společnosti White Glo pomáhají každému, aby se díky našim nejnovějším inovacím v oblasti péče o ústní dutinu a bělení zubů stal co nejsebevědomějším.

První na trhu

Společnost White Glo neustále investuje do výzkumu a vývoje, aby mohla na trh uvádět nejnovější inovace v oblasti bělení zubů, které vnášejí nový život a vzrušení do obecné kategorie péče o ústní dutinu. Naší specialitou je vnášení nejnovějších kosmetických a kosmetických trendů do péče o ústní dutinu spolu s využíváním nejpropracovanějších a nejkreativnějších marketingových strategií, které pomáhají našim distributorům uvést naše výrobky do života. Mnoho výrobků jsme uvedli na trh jako první, což našim distributorům umožnilo být první na trhu.

White Glo - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty White Glo ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie White Glo lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Coffee and Tea Drinkers + kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 1x
vše ok
Recenze produktu: White Glo Noční a denní bělicí zubní pasty + ZDARMA kartáček
5 / 23x
Pouze vyzkoušeno-chuť příjemná, kartáček jsem použila vlastní. Celkově dobrý produkt.
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Smokers pro kuřáky + Kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 5x
0
Recenze produktu: White Glo bělící zubní pasta Total Detox Charcoal + zubní kartáček 150 g
5 / 1x
Výborná pasta, výborné složení. Super velikost balení, a "dárky" (zubní kartáček ke každé pastě).
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Sensitive Forte + Kartáček a mezizubní kartáček 150 g
5 / 1x
Velmi dobra. Doporucuji.
Recenze produktu: White Glo Instant white 150 g
5 / 1x
super pasta
Recenze produktu: White Glo Profesionální Bělící zubní pasta Charcoal + Kartáček a mezizubní kartáčky ZDARMA 150 g
4.8 / 5x
plne spokojeny
Recenze produktu: White Glo Bělící zubní pudr CHARCOAL 30 g
4.3 / 20x
ok
Recenze produktu: White Glo bělící systém Diamond Series 7 dní 150 g
3 / 1x
rozdil nepozoruji