Wobenzym

Lék Wobenzym je enzymatický lék v dávkování 800, 200 a nebo 40 DRG tablet. Nejlevnější lék wobenzym vychází v balení 800 DRG, na který probíhá nyní akce. Účinky léku Wobenzym byly prokázány i trhem s 40 letou tradicí a je velmi účinný po operacích, k posílení imunity, při zánětech a mnoha dalších indikací na základě diskuse s pacienty.

Jaké jsou aktivní složky ve Wobenzym přípravku na boj proti …

Zobrazit celý popis
Wobenzym

Kdy Wobenzym pomáhá?

Úrazy

Operace

Dýchací ústrojí

Imunita

Pohybové ústrojí

Močové a pohlavní ústrojí

Zuby

Lymfa

Proč Wobenzym pomáhá u tolika onemocnění?

Wobenzym je léčivý přípravek, který obsahuje kombinaci enzymů z přírodních zdrojů. Enzymy jsou tzv. biologické katalyzátory – organické sloučeniny, které umožňují optimální průběh většiny reakcí v živých organismech. Existuje několik tisíc druhů enzymů a každý z nich je vyhraněným specialistou. To znamená, že působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

Wobenzym

Zánět - základní obranná reakce na téměř jakékoliv poranění v našem těle

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, pozitivně ovlivňují zánětlivou reakci. Urychlují vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů. Mohou tak zkrátit dobu hojení, čímž podporují optimální průběh doléčení. Wobenzym tedy může pomoci i tam, kde pacient trpí více záněty současně, a proto jej lze použít při léčbě širokého okruhu onemocnění, která jsou zánětem vyvolána či provázena.

Přírodní enzymy proti zánětům, otokům a poruchám imunity

Při zvládání zánětů mají v našem těle zvláštní význam takzvané proteolytické enzymy. Pomáhají nám zajišťovat rovnováhu imunitního systému tak, aby záněty proběhly rychle a bez následků. Jestliže však máme oslabenou imunitu nebo nás ohrožuje silný zánět, je vhodné podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí. Zabývá se tím speciální oblast medicíny – systémová enzymoterapie. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost unikátní směsi proteolytických enzymů, která je obsažena v tradičním léku systémové enzymoterapie – léku Wobenzym.

Není enzym jako enzym

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž léčebné účinky jsou ověřeny rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než padesátiletou léčebnou praxí. Pro jiné enzymové směsi neexistuje záruka stejného léčebného účinku.
Pro správnou účinnost je zásadní, aby se enzymy vstřebávaly až v tenkém střevě. Proto je lék Wobenzym vyráběn ve formě enterosolventních tablet – tedy takových tablet, které prochází nepoškozené kyselým prostředím žaludku až do tenkého střeva, kde dojde ke vstřebání enzymů do organismu. Želatinové kapsle či běžné tablety se rozpouští již v kyselém prostředí žaludku a vstřebání enzymů nedochází vůbec nebo jen v minimálním množství. Při výběru enzymového přípravku věnujte pozornost i této „zdánlivě nepodstatné“ informaci.

enzym

Wobenzym a děti

V současné době u nás roste počet nemocných dětí. Nejčastější příčinou jsou opakované záněty dýchacích cest – angíny, záněty nosohltanu, hrtanu, průdušek, vedlejších nosních dutin či středního ucha.

U léčby opakovaných zánětů dýchacích cest, podobně jako u řady jiných onemocnění, se Wobenzym používá jako podpůrný lék a je součástí komplexní terapie.

Dávkování léku Wobenzym se u dětí řídí dle hmotnosti dítěte. Vždy je třeba konzultovat léčbu s ošetřujícím lékařem.

Jaké balení koupit?

Velikost balení vybírejte dle toho, na jak dlouhou dobu užívání je určeno:

Wobenzym balení

Dávkování léku Wobenzym dle konkrétních onemocnění

Wobenzym užívání

Správné užívání – základ účinku léku Wobenzym

Wobenzym užívání

Zdraví a spokojenost pacientů je to nejlepší ocenění

Superbrands

Nezávislá odborná komise udělila léku Wobenzym titul Superbrands pro roky 2017, 2018, 2019 a nově i pro rok 2021. Nejlepší z nejlepších značek dostávají toto prestižní ocenění ve více než 90 zemích světa na základě sjednocených kritérií a metod. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení značky v příslušné zemi. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit, ale jsou vybrány na základě spotřebitelského průzkumu společnosti GfK Czech Republic podle známosti a obliby.
Lék Wobenzym se tak zařadil mezi nejznámější značky v České republice, díky své kvalitě a účinnosti při léčbě řady onemocnění, ale také oblibě u zákazníků. Za to chceme všem, kteří Wobenzym užívali anebo užívají a jsou s ním spokojeni, poděkovat.

Pomáhá už přes 50 let

Lék Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Potvrzuje to, že jsou s ním spokojeni a že pomáhá.

Z textu nesmí vzniknout dojem, že vždy postačí užívat pouze Wobenzym. Ten je často používán jako součást komplexní léčby společně s jinými léky a postupy či jako podpůrná léčba. Léčbu dětí je nutné konzultovat s lékařem.
Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.