Womanizer Masážní Strojek Duo

Za minutu na vrcholu! Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za …

Zobrazit více

Za minutu na vrcholu! Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době.

Můžete mít ve středu 24. 4.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve středu 24. 4. od 15:30
Pilulka Expresem již ve středu 24. 4. od 09:00
5 790 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma

Za minutu na vrcholu!

Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy.

Čím je Womanizer tak zvláštní?

Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.

Womanizer Duo

Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo také perfektně tvarovaný vibrátor. Můžete si užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Vibrace dokonce nabízejí 10 vibračních programů. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů. Pokud je Womanizer Duo v činnosti a vy během 10 minut nestisknete žádné tlačítko, přístroj se automaticky vypne. Tato funkce šetří baterii a chrání přístroj proti náhodnému zapnutí. Pokud je baterie příliš slabá, zařízení se automaticky vypne po pěti minutách nepoužívání.

Smart Silence

Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Duo začíná fungovat teprve tehdy, když se stimulační hlavice na klitoris téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Je to skvělé opatření pro chvíle, kdy vy si užíváte svoji chvilku relaxu s Womanizerem a někdo vám vtrhne do pokoje. Stačí, když Duo vzdálíte trochu od těla a ten se v okamžiku vypne a nejde slyšet, co pod peřinou právě děláte. Funkci Smart Silence je možné deaktivovat stisknutím tlačítek C+ a C- současně po dobu dvou vteřin. Womanizer Duo je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně.

Parametry:

 • Materiál: silikon, ABS
 • Rozměry Womanizeru: 88x203x58 mm
 • Hmotnost: 890 g
 • Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel
 • Doba nabíjení je 120 min
 • Doba provozu je 120 min

Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity se doporučuje použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka!

Erotické pomůcky jsou nejen zdrojem radosti, ale mají také pozitivní vliv na zdraví. Podporují prozkoumávání vlastního těla, což může vést ke zlepšení sexuálního zdraví a zvýšení intimní spokojenosti. Navíc mohou pomoci snižovat stres, zlepšit spánek a posílit intimní svaly, což přispívá k celkové fyzické i psychické spokojenosti.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Womanizer, které uvidíte v kategoriích Stimulátory, Erotika a Akce a slevy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Stimulátory klitorisu.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN4251460600040
ZnačkaWomanizer
Produktová řadaWomanizer Duo
Pro  Pouze pro ženy
Vlastnosti  Vodotěsný
Materiál  Silikon  Plast
Určení  Pro ženy
Délka v cm20.3 cm
Barva  Černá
Originální názevWomanizer Masážní Strojek - Duo