- Drogerie
- Výhodná nabídka drogerie
- XXL balení - Drogerie
XXL balení - Drogerie - Diskuze
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Značky
Velikost balení
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (1) BIO (1) EKO (8) Vegan (5) Přírodní (9) Bez konzervačních látek (1) Antistatický (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Recyklovatelné (3) Netestované na zvířatech (4) Rozložitelnost v přírodě (2) Dermatologicky testováno (2) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parfemace (2) Hypoalergenní (5) Regenerační (1) Sensitive (2) Vhodné pro čističky odpadních vod (1)
Certifikáty
22 produktů
399 Kč
299 Kč s akcí: Sleva 25 %
Perkarbonát sodný 5 kg
79,80 Kč / 1 kg
249 Kč
187 Kč s akcí: Sleva 25 %
Bílý ocet 10 % s vůní malin 5 l
49,80 Kč / 1 l
379 Kč
Baby Prášek na praní na bílé prádlo 41pracích dávek, 4.1 kg
92,44 Kč / 1 kg
989 Kč
Prací gel na vlnu s vůní BIO mateřídoušky 5 l
197,80 Kč / 1 l
XXL balení - Drogerie - Diskuze - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty XXL balení - Drogerie - Diskuze ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie XXL balení - Drogerie - Diskuze lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Feel Eco čistič koupelen 5 l
5 / 2x
Výborný produkt, sila čistenia porovnateľná s skýmkoľvek ne-eko čističom kúpeľní, oproti niektorým dokonca oveľa lepšia.

Recenze produktu: Somat Tablety do myčky All in 1 Extra 76 ks
5 / 1x
Produkt používám jiř 7 rokem - spokojenost

Recenze produktu: Linteo Papírové kapesníky 4vrstvé 10 x 10 ks
5 / 2x
Pevně kapesníky

Recenze produktu: Ariel kapsle Extra Clean 52 ks
5 / 42x
Spokojenost , produkt bych doporučila.

Recenze produktu: Finish Ultimate All in 1 Lemon kapsle do myčky 120 ks
5 / 1x
dobra cena, rychle dodanie, kvalita produktov

Recenze produktu: Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo 5 kg
5 / 1x
Kvalita prania

Recenze produktu: Lenor 2v1 prací prášek, Spring Awakening (60 pracích dávek), 3.9 kg
5 / 2x
Moc hezky voní!
Kategorii XXL balení - Drogerie jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie XXL balení - Drogerie seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii XXL balení - Drogerie najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.


