Zavinovačky pro miminka

Zavinovačka pro novorozence pomáhá udržet jejich stabilní teplotu již od narození. Miminko bylo 9 měsíců zvyklé na stálé teplo, minimální pohyb a bezpečí. Zavinování může pomoci miminko zklidnit pokud je podrážděné velkým množstvím podnětů a nedaří se mu usnout. Dobře zavinuté děťátko se tedy cítí skoro stejně, jako u maminky v bříšku. Tomuto pocitu přispívají i extrémně jemné materiály, ze který…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

Oboustranná Zavinovačka z Minky New Baby 75x75 cm teddy šedá Oboustranná měkkoučká zavinovačka z heboučké Minky a jemné bavlny pro zabalení vašeho miminka již od narození.
349 Kč
Klasická šněrovací zavinovačka New Baby modrá srdíčka Krásná klasická šněrovací zavinovačka New Baby. Klasické zavinovačky se vracejí zpět.
429 Kč
389 Kč
Bo Jungle zavinovačka B-Wrap LARGE Panda Praktická zavinovačka pro snadné zavinutí dítěte pomocí 3 jednoduchých a rychlých kroků.
479 Kč
459 Kč
Bo Jungle zavinovačka B-Wrap SMALL Panda Praktická zavinovačka pro snadné zavinutí dítěte pomocí 3 jednoduchých a rychlých kroků.
479 Kč
459 Kč
Vyšívaná zavinovačka Belisima Balón růžová Bavlněná zavinovačka Belisima Balón pro miminka. Zapínání na suchý zip. Rozměry cca 75x75 cm.
249 Kč
Zavinovačka Miracle blanket bílá-modrá Děťátko konečně klidně spí! Představujeme vám speciální zázračnou zavinovačku Miracle Blanket Red Castle, jejíž tvar…
999 Kč
439 Kč
Bo Jungle zavinovačka B-Wrap SMALL Monkey Praktická zavinovačka pro snadné zavinutí dítěte pomocí 3 jednoduchých a rychlých kroků.
479 Kč
459 Kč
Oboustranná Zavinovačka z Minky New Baby 75x75 cm obláček růžová Oboustranná měkkoučká zavinovačka z heboučké Minky a jemné bavlny pro zabalení vašeho miminka již od narození.
349 Kč
Zavinovačka Belisima Bear in love tyrkysová Krásná dětská bavlněná zavinovačka pro miminka Belisima Bear in love.
319 Kč
299 Kč
Vyšívaná zavinovačka Belisima Hvězdička tyrkysová Krásná bavlněná zavinovačka Belisima Hvězdička pro miminka se zapínáním na suchý zip.
269 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

108 produktů

Produkty