Zeštíhlující krémy (6 produktů)

Štíhlá a pevná postava je snem každé ženy. Kombinaci cvičení a zdravé životosprávy doplňují zeštíhlující přípravky, které pomáhají odbourávat podkožní tuk a tím přispívají k tvarování dokonalé siluety. Zeštíhlující séra, emulze a gely vedle …

 Zobrazit více

Štíhlá a pevná postava je snem každé ženy. Kombinaci cvičení a zdravé životosprávy doplňují zeštíhlující přípravky, které pomáhají odbourávat podkožní tuk a tím přispívají k tvarování dokonalé siluety. Zeštíhlující séra, emulze a gely vedle odbourávání ložisek s přebytečným podkožním tukem odstraňují také toxické látky. Pokožka je po zeštíhlující kúře pevná, jemná a bez nežádoucích projevů celulitidy.

V kategorii Zeštíhlující krémy zákaznící nejvíce chválí značky Eveline a Dr. med. Christine Schrammek. Hledáte něco speciálního v kategorii Zeštíhlující krémy? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako Dr. med. Christine Schrammek Body Science Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Zeštíhlující krémy je Dr. med. Christine Schrammek Masážní krémový gel pro hladkou pleť s anticelulitidním složením 200 ml .

Zeštíhlující krémy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zeštíhlující krémy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zeštíhlující krémy lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Endor Firming & Body Shaping Cream 200 ml
5 / 1x
zatím používán krátce
Recenze produktu: Eveline Slim Extreme 4D zeštíhlující a zpevňující sérum 250 ml
5 / 3x
spokojenost
Recenze produktu: Eveline SLIM 4D Lipo Shock noční sérum 250 ml
5 / 1x
Príjemne zahreje a luxusne vonia
Recenze produktu: Eveline SLIM 4D Thermo active slimming serum 250 ml
4.5 / 19x
Krém se dobře roztírá a pěkně hřeje.

Podívejte se na produkty z kategorie Zeštíhlující krémy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Zeštíhlující krémy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Zeštíhlující krémy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.