Zeštíhlující krémy (10 produktů)

Štíhlá a pevná postava je snem každé ženy. Kombinaci cvičení a zdravé životosprávy doplňují zeštíhlující přípravky, které pomáhají odbourávat podkožní tuk a tím přispívají k tvarování dokonalé siluety. Zeštíhlující séra, emulze a gely vedle …

Zobrazit více

Štíhlá a pevná postava je snem každé ženy. Kombinaci cvičení a zdravé životosprávy doplňují zeštíhlující přípravky, které pomáhají odbourávat podkožní tuk a tím přispívají k tvarování dokonalé siluety. Zeštíhlující séra, emulze a gely vedle odbourávání ložisek s přebytečným podkožním tukem odstraňují také toxické látky. Pokožka je po zeštíhlující kúře pevná, jemná a bez nežádoucích projevů celulitidy.

V kategorii Zeštíhlující krémy zákaznící nejvíce chválí značky Guam, Eveline a Gabriella Salvete. Hledáte něco speciálního v kategorii Zeštíhlující krémy? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako Dr. med. Christine Schrammek Body Science a Eveline Cosmetics Slim Extreme Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Zeštíhlující krémy je Eveline SLIM 4D Thermo active slimming serum 250 ml .

Zeštíhlující krémy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zeštíhlující krémy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zeštíhlující krémy lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Guam Bahenní Zábal na střední celulitidu, 1000 g
5 / 1x
Mohu jen doporučit
Recenze produktu: Endor Firming & Body Shaping Cream 200 ml
5 / 1x
zatím používán krátce
Recenze produktu: Eveline Slim Extreme 4D zeštíhlující a zpevňující sérum 250 ml
5 / 4x
spokojenost
Recenze produktu: Eveline SLIM 4D Thermo active slimming serum 250 ml
4.5 / 19x
Krém se dobře roztírá a pěkně hřeje.
Recenze produktu: Eveline SLIM 4D Lipo Shock noční sérum 250 ml
4.3 / 3x
Po používání spolu s denním serem jsou paže lepší. Zbytek těla zatím ne. Parádně hřeje
Recenze produktu: Guam Ochranné Omyvatelné kalhoty Guam
4 / 1x
Předpokládal jsem že jsou celé z nepromokavého materiálu (dle popisu omyvatelné ale nedovedu si to představit). Přesnější popis - jsou z netkané textilie s vnitřním zátěrem a tím páde spíše na jedno použití. Možná by přežily máchání ale nic na časté a opakované použití. Jinak ale dobrá velikost, nikde nic netlačí a účel splní.

Podívejte se na produkty z kategorie Zeštíhlující krémy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Zeštíhlující krémy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Zeštíhlující krémy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.