Zopa (6 produktů)

Zopa

Zopa myslí na rodinu. V každém ohledu

Všechno to začal kočárek Fusion. Zopa ho představila před více než 10 lety. Přesně se tehdy trefil do potřeb českých rodičů. Splnil totiž všechny jejich základní požadavky. Praktičnost, bez které se v moderním světě neobejdete. Bezpečnost, která je základem všeho. Design, který z dětské výbavy udělá vkusný doplněk. Tohle všechno Fusion tehdy rodičům nabídl.
Za dostupnou cenu.

Zopa

Vše, co potřebujete

Jako společnost Baby Direkt se dětským zbožím zabýváme více než 25 let. Přesně víme, co v prvních letech po příchodu miminka budete potřebovat. Proto jsme k Fusionu brzy přidali další praktickou výbavu pro moderní rodiny. Kočárky, autosedačky, postýlky, oblíbené jídelní židličky, hračky rozvíjející kreativitu, tříkolky, příslušenství pro cestování do auta a řadu dalších šikovných doplňků.

Český design, přijatelná cena

Náš úkol je stejný jako před 10 lety. Propo­jujeme maximální funkčnost s hravým moderním designem a přijatelnou cenou. Na designu výrobků pracujeme v České republice. Pečlivě vybíráme prověřené materiály a dáváme si záležet na inovativním provedení, které odráží designové i technické trendy. Máme velkou radost, že tato koncepce rodiče i děti oslovuje. Spolehlivě jim slouží a každý den je baví. 

Zopa

Moderní konstrukce

Testujeme tvarovou anatomii produktů, pečlivě zvažujeme použití každého materiálu či doplňku. Náš dětský sortiment tak vyhoví každodenním požadavkům celé vaší rodiny.

Český design

Na designu všech našich produktů si dáváme opravdu záležet. Propojujeme kvalitní materiály se současnými trendy, aby vám produkty Zopa přinesly kromě užitku i estetický zážitek. V příjemné cenové rovině.

Historie

Nároky moderních rodičů uspokojujeme už více než 10 let. Víme tedy, co potřebujete. Nové požadavky nás inspirují a posouvají dopředu, stejně jako nové technologie a současný design.

predel

Zopa Zimní fusak Fluffy Night Black

Zopa Zimní fusak Fluffy Night Black

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.
Zopa Zimní fusak Fluffy Old Pink

Zopa Zimní fusak Fluffy Old Pink

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.
Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks

Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.
Zopa Zimní fusak Fluffy Foggy Grey

Zopa Zimní fusak Fluffy Foggy Grey

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

Zopa Odrážedlo Zooter Mint

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

Zopa Zimní fusak Fluffy Royal Blue

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.
Zopa - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zopa ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zopa lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Zopa Zpětné zrcátko
5 / 2x
V pořádku
Recenze produktu: Zopa Držák na pití na kočárek
5 / 3x
Krásný a bytelný.
Recenze produktu: Zopa Zábrana na postel Monna Griffin Grey
5 / 6x
Super
Recenze produktu: Zopa Organizér na kočárek Plus, Black
5 / 4x
Za ty peníze skvělý organizér na kočárek. Moc doporučuji ????
Recenze produktu: Zopa Organizér na kočárek Black
5 / 3x
malý, ale velmi užitečný organizér na drobné nezbytnosti. Na kočárku hezky drží, má "pultík", na kterém jsou dvě místa pro lahev/termohrnek a kapsa na zip. V zavěšené části je další kapsa na zip i síťka na telefon
Recenze produktu: Zopa Flexibilní sluneční clona do auta
5 / 1x
Při prvním nasazení se mi rozpadl v ruce
Recenze produktu: Zopa Zámek skříněk ohebný bílý 2 ks
5 / 2x
Tyto zamky jsou skvele. Lehce se oteviraji, ale dite se do nich nedostane. Za tuto cenu mate dva. Mame doma i konkurencni znacku, kde ale za stejnou cenu je v baleni jen jeden a jeste se ztezka otevira. Zamky Zopa mohu jen doporucit.
Recenze produktu: Zopa Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Racer", Grey/Mint
5 / 1x
Stupínek dává dítěti větší samostatnost, takže si dokáže například samo umýt ruce. Je velmi lehký, takže si ho dítě snadno samo přenese a má tak i větší prostor ke škození. Samotný stupínek je velmi bezpečný, povrch i základna jsou protiskluzové a rozměry jsou pro většinu domácností ideální.
Recenze produktu: Zopa Hopsadlo Skippy Unicorn Pink
4.8 / 11x
kids love it very much.
Recenze produktu: Zopa Hopsadlo Skippy Unicorn White
4.8 / 11x
Perfektní