14denní kontaktní čočky - 14denní (2 produktů)

Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou určeny k nošení po dobu dvou týdnů. Běžnou praxí je, že čočky na noc vyjměte a uložíte do pouzdra (blistru) naplněného speciálním roztokem. Tento druh čoček přináší kombinaci výhod, které spočívají v nenáročné …

Zobrazit více

Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou určeny k nošení po dobu dvou týdnů. Běžnou praxí je, že čočky na noc vyjměte a uložíte do pouzdra (blistru) naplněného speciálním roztokem. Tento druh čoček přináší kombinaci výhod, které spočívají v nenáročné péči a možnosti dlouhodobého užívání, jež nezatěžuje vaše oči. Jsou proto vhodné pro začínající uživatele kontaktních čoček nebo osoby, kterým nevyhovuje užívání měsíčních čoček. Některé modely dvoutýdenních kontaktních čoček je možné nosit kontinuálně přes den i noc, v takovém případě je ale vždy nutné poradit se s vaším očním specialistou. 

Výhody

  • Nezatěžují oči jako čočky měsíční
  • Vhodné pro neustálé nebo střídavé nošení
  • Cenově přijatelnější než jednodenní čočky
  • Možnost kontinuálního nošení přes den i noc

Nevýhody

  • Musí se vkládat do roztoku

Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Acuvue Oasys. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Acuvue Oasys with HYDRACLEAR®PLUS 6 čoček.

14denní kontaktní čočky - 14denní - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty 14denní kontaktní čočky - 14denní ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie 14denní čočky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie 14denní čočky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii 14denní čočky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.