ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet

ACC® NEO 100 mg šumivé tablety s příjemným ostružinovým aroma jsou určené …

Zobrazit více

ACC® NEO 100 mg šumivé tablety s příjemným ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro dospělé, dospívající a děti od 2 let. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má rychlý nástup účinku. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
green_tree
Garantujeme doručení do Vánoc. Zjistěte více
119 Kč
Cena za 1 tabletu: 5,95 Kč
  • Dárky doručíme ještě dnes

    Dárky doručíme ještě dnes

  • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

    Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

    Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

Nakupujte společně
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
Hodnocení produktu 4.6
plusACC ® LONG 600 mg 20 šumivých tablet
Hodnocení produktu 5
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
+ ACC ® LONG 600 mg 20 šumivých tablet
408 Kč
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
Hodnocení produktu 4.6
plusStoptussin sirup 100 ml
Hodnocení produktu 4.6
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
+ Stoptussin sirup 100 ml
278 Kč
4.6
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 11 zákazníků
Napsat hodnocení
5
8x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Účinnost
80%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
100%
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet

Děti bývají často nachlazené: až deset infekcí ročně je zcela normální jev. Jakmile se dítě nachladí, netrvá to dlouho a příznaky nachlazení se často objeví u dalších příslušníků rodiny. Tato dětská nachlazení mnohdy doprovází kašel, protože se v dýchacích cestách tvoří hustý hlen, který znesnadňuje vykašlávání. Zvládněte kašel váš a vašich dětí s přípravkem ACC® NEO 100 mg šumivé tablety. Je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 2 let, má příjemné ostružinové aroma a skvěle chutná.

ACC® NEO 100 mg díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Užívejte od prvních příznaků kašle.

Trápí vás kašel? Důvěřujte expertům, důvěřujte ACC® NEO 100 mg

PRO CELOU RODINU

Pro dospělé, dospívající a děti od 2 let

ÚČINNÝ NA VLHKÝ KAŠEL

Od prvních příznaků kašle s rychlým nástupem účinku

KAŽDÁ TABLETA SE TŘEMI BENEFITY

Rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, chrání plicní buňky

ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet

ACC® s komplexním trojím účinkem

ROZPOUŠTÍ HLEN

ACC® působí na hlen přímo v dýchacích cestách, hlen rozpouští a snižuje jeho vazkost, díky čemuž se ho tělo dokáže snáze zbavit.

USNADŇUJE VYKAŠLÁVÁNÍ

Rozpuštěním hlenu ACC® usnadňuje jeho vykašlávání, a tím zpočátku dráždivý a neproduktivní kašel mění na produktivní.

CHRÁNÍ PLICNÍ BUŇKY

ACC® má navíc antioxidační účinek, který chrání plicní buňky před oxidačním stresem, způsobeným volnými radikály.

Proč člověk kašle a jak může ACC® NEO 100 mg pomoci?

Ve většině případů je kašel způsoben viry, které proniknou do dýchacích cest. Viry způsobují zánět sliznice, který vede ke zvýšené tvorbě hustého hlenu, který pak způsobuje přetrvávající a obtěžující kašel. Pro zmírnění kašle je třeba uvolnit dýchací cesty od hustého hlenu.

 

Acetylcystein, léčivá látka přípravku ACC® NEO 100 mg, rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách. Řídký hlen lze snadněji vykašlat, čímž dochází k uvolnění dýchacích cest.

 

ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet

V důsledku onemocnění a boje organismu s infekcí se zvyšuje množství volných radikálů v dýchacích cestách, které poškozují plicní buňky a tvoří tzv. oxidační stres.

 

Acetylcystein obsažený v přípravcích ACC® díky svému dvojitému antioxidačnímu účinku působí proti volným radikálům na dvou úrovních. Jednak přímo neutralizuje volné radikály. A zároveň při své metabolizaci poskytuje jeden za základních kamenů pro vznik glutathionu, jednoho z nejsilnějších antioxidantů v organismu, a tím přispívá ke snížení oxidačního stresu a ochraně plicních buněk.

Užití přípravku ACC® NEO 100 mg

 

Přípravek ACC® NEO 100 mg se používá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

 

Na doporučení lékaře se ACC® NEO 100 mg užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).

 

Doporučené dávkování a podání

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® NEO 100 mg užíván dospělými, dospívající a dětmi od 2 let. Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozdějí do 2 hodin po rozpuštění tablety.

 

Doporučujeme užívat před 16. hodinou, nejlépe po jídle, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

2–3krát denně 1 šumivou tabletu

2krát denně 2 šumivé tablety nebo 3krát denně 1 šumivou tabletu

2–3krát denně 2 šumivé tablety

Jak na kašel u dětí?

 

Klid a péče, dostatečný pitný režim a ACC® NEO 100 mg je klíč!

 

Viry se přenášejí zejména kapénkami nebo kontaktem. Virová infekce se tedy může šířit velmi rychle. Ve školkách nebo ve školách – tj. v kolektivech, kde jsou děti v těsném kontaktu – je riziko infekce obzvláště vysoké. Když má dítě vlhký kašel, je dobré vědět, že kašel je jen obranný mechanismus, jímž se tělo vašeho dítěte snaží vyčistit dýchací cesty.

Mějte v domácí lékárničce svého důvěryhodného spojence, ACC® NEO 100 mg, který pomáhá rozpouštět hustý hlen, usnadňuje jeho vykašlávání a ulevuje tím vašemu dítěti. Je přizpůsobeno potřebám i těch nejmenších pacientů s kašlem od 2 let věku. Má příjemné ostružinové aroma a doporučujeme jeho včasné nasazaní od prvních příznaků kašle.

ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet

Tělo potřebuje dostatečný odpočinek, aby mohlo s virovou infekcí bojovat. To v dětském jazyce znamená, že by děti neměly běhat ani skákat. Čtení knih, řešení hádanek nebo poslouchání příběhů zpříjemňuje odpočinek a přináší zábavu. Zásadní pro ochranu dýchacích cest dětí je i správná hydratace organismu. Dostatečný přísun tekutin pomáhá udržovat ideální vlhkost sliznic, díky níž viry hůře proniknou do dýchacích cest, a také pomáhá snadněji rozpouštět hlen.

 

ACC® NEO 100 mg šumivé tablety, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vyzkoušejte také další produkty značky ACC, které jsou v kategoriích Dýchací soustava, Kašel vlhký – vykašlávání a Kašel. Výrobek hodnotilo 11 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kašel vlhký – vykašlávání.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030855492633
ZnačkaACC
SUKL kód0162245
ATCR05CB01
Farmakoterapeutická skupinaExpektorans, mukolytikum
Velikost balení20 šumivých tablet
Věk>2 let
Forma  Šumivé tablety a granule
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Acetylcystein
Originální názevAcc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg
Ke staženíPříbalová informace