ACC

ACC long
Pro všechny, kteří nechtějí, aby jim kašel narušil život je tu ACC® na léčbu vlhkého kašle.
Léčivé přípravky ACC® se užívají k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Účinná látka acetylcystein snižuje vaz…
ACC long
Pro všechny, kteří nechtějí, aby jim kašel narušil život je tu ACC® na léčbu vlhkého kašle.
Léčivé přípravky ACC® se užívají k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Účinná látka acetylcystein snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. ACC® má rychlý nástup účinku, čím dochází k rychlé úlevě.
Plíce

Trojí účinek:

  • Rozpouští hlen
  • Usnadňuje vykašlávání
  • Uvolňuje dýchací cesty
ACC® LONG 600 mg 10 tablet

ACC® LONG 600 mg 10 tablet

ACC® LONG šumivé tablety na léčbu vlhkého kašle s příjemným ostružinovým aroma. Stačí 1 šumivá tableta denně. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a rychle Vám uleví. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

ACC® LONG 600 mg 20 tablet

ACC® LONG 600 mg 20 tablet

ACC® LONG šumivé tablety na léčbu vlhkého kašle s příjemným ostružinovým aroma ve větším balení. Stačí 1 šumivá tableta denně. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a rychle Vám uleví. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

ACC® 20mg/ml Sirup 200 ml

ACC® 20mg/ml Sirup 200 ml

ACC® Sirup na léčbu vlhkého kašle s třešňovým aroma ve větším balení. ACC® SIRUP je rychlým řešením pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® SIRUP a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. ACC® SIRUP s trojím účinkem, rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a pomáhá uvolnit dýchací cesty.

ACC® 20mg/ml Sirup 100 ml

ACC® 20mg/ml Sirup 100 ml

ACC® Sirup na léčbu vlhkého kašle s příjemným třešňovým aroma. ACC® SIRUP je rychlým řešením pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® SIRUP a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. ACC® SIRUP s trojím účinkem, rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a pomáhá uvolnit dýchací cesty.

ACC® 200 NEO 200 mg šumivé 20 tablet

ACC® 200 NEO 200 mg šumivé 20 tablet

ACC® 200 NEO šumivé tablety s ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má rychlý nástup účinku. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

 ACC® 100 NEO 100 mg 20 tablet

ACC® 100 NEO 100 mg 20 tablet

ACC® 100 NEO šumivé tablety s příjemným ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro děti od 2 let. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má rychlý nástup účinku. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

ACC
Zobrazit celý popis

7 produktů

Produkty