ACC ® NEO 200 mg šumivé 20 tablet 20 šumivých tablet

ACC® NEO 200 mg šumivé tablety s ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu …

Zobrazit více

ACC® NEO 200 mg šumivé tablety s ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má rychlý nástup účinku. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

Můžete mít v pondělí 22. 4.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 22. 4. od 15:30
Pilulka Expresem již v pondělí 22. 4. od 09:00
V Pilulka  
Lékárně
  již v pondělí 22. 4. od 23:11
139 Kč
Cena za 1 tabletu: 6,95 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Nakupujte společně
ACC ® NEO 200 mg šumivé 20 tablet 20 šumivých tablet
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
268 Kč
ACC ® NEO 200 mg šumivé 20 tablet 20 šumivých tablet
+ Fenistil perorální kapky 1mg/ml při svědění pokožky 20 ml
418 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 7 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
ACC ® NEO 200 mg šumivé 20 tablet 20 šumivých tablet

Jakmile se dítě nachladí, netrvá to dlouho a příznaky onemocnění se často objeví u dalších příslušníků rodiny. Vlhký kašel, úporné zahlenění a potíže s vykašláváním jsou obzvláště nepříjemné příznaky nachlazení, kterých se každý rád co nejrychleji zbaví. Zvládněte váš kašel s přípravkem ACC® NEO 200 mg šumivé tablety. Je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let, má příjemné ostružinové aroma a skvěle chutná.

 

ACC® NEO 200 mg díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Užívejte od prvních příznaků kašle.

Trápí vás kašel? Důvěřujte expertům, důvěřujte ACC® NEO 200 mg

PRO CELOU RODINU

Pro dospělé, dospívající a děti od 6 let

ÚČINNÝ NA VLHKÝ KAŠEL

Od prvních příznaků kašle s rychlým nástupem účinku

KAŽDÁ TABLETA SE TŘEMI BENEFITY

Rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, chrání plicní buňky

ACC ® NEO 200 mg šumivé

ACC® s komplexním trojím účinkem

ROZPOUŠTÍ HLEN

ACC® působí na hlen přímo v dýchacích cestách, hlen rozpouští a snižuje jeho vazkost, díky čemuž se ho tělo dokáže snáze zbavit.

USNADŇUJE VYKAŠLÁVÁNÍ

Rozpuštěním hlenu ACC® usnadňuje jeho vykašlávání, a tím zpočátku dráždivý a neproduktivní kašel mění na produktivní.

CHRÁNÍ PLICNÍ BUŇKY

ACC® má navíc antioxidační účinek, který chrání plicní buňky před oxidačním stresem, způsobeným volnými radikály.

Proč člověk kašle a jak může ACC® NEO 200 mg pomoci?

Ve většině případů je kašel způsoben viry, které proniknou do dýchacích cest. Viry způsobují zánět sliznice, který vede ke zvýšené tvorbě hustého hlenu, který pak způsobuje přetrvávající a obtěžující kašel. Pro zmírnění kašle je třeba uvolnit průdušky od hustého hlenu.

Acetylcystein, léčivá látka přípravku ACC® NEO 200 mg, rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách. Řídký hlen lze snadněji vykašlat, čímž dochází k uvolnění dýchacích cest.

 

V důsledku onemocnění a boje organismu s infekcí se zvyšuje množství volných radikálů v dýchacích cestách, které poškozují plicní buňky a tvoří tzv. oxidační stres.

ACC ® NEO 200 mg šumivé 2
ACC ® NEO 200 mg šumivé

Acetylcystein obsažený v přípravcích ACC® díky svému dvojitému antioxidačnímu účinku působí proti volným radikálům na dvou úrovních. Jednak přímo neutralizuje volné radikály. A zároveň při své metabolizaci poskytuje jeden za základních kamenů pro vznik glutathionu, jednoho z nejsilnějších antioxidantů v organismu, a tím přispívá ke snížení oxidačního stresu a ochraně plicních buněk.

Užití přípravku ACC® NEO 200 mg

 

Přípravek ACC® NEO 200 mg se používá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

 

Na doporučení lékaře se ACC® NEO 200 mg užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).

 

Doporučené dávkování a podání

 

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® NEO 200 mg užíván dospělými, dospívající a dětmi od 6 let. Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozdějí do 2 hodin po rozpuštění tablety.

 

Doporučujeme užívat před 16. hodinou, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

3krát denně

1 šumivou tabletu

2–3krát denně

1 šumivou tabletu

Jak na kašel u dětí?

 

Klid a péče, dostatečný pitný režim a ACC® NEO 200 mg je klíč!

 

Viry se přenášejí zejména kapénkami nebo kontaktem. Virová infekce se tedy může šířit velmi rychle. Ve školkách nebo ve školách – tj. v kolektivech, kde jsou děti v těsném kontaktu – je riziko infekce obzvláště vysoké. Když má dítě vlhký kašel, je dobré vědět, že kašel je jen obranný mechanismus, jímž se tělo vašeho dítěte snaží vyčistit dýchací cesty.

Mějte v domácí lékárničce svého důvěryhodného spojence, ACC® NEO 200 mg, který pomáhá rozpouštět hustý hlen, usnadňuje jeho vykašlávání a ulevuje tím vašemu dítěti od 6 let věku. ACC® NEO 200 mg má příjemné ostružinové aroma a doporučujeme jeho včasné nasazaní od prvních příznaků kašle.

ACC ® NEO 200 mg šumivé

Tělo potřebuje dostatečný odpočinek, aby mohlo s virovou infekcí bojovat. To v dětském jazyce znamená, že by děti neměly běhat ani skákat. Čtení knih, řešení hádanek nebo poslouchání příběhů zpříjemňuje odpočinek a přináší zábavu. Zásadní pro ochranu dýchacích cest dětí je i správná hydratace organismu. Dostatečný přísun tekutin pomáhá udržovat ideální vlhkost sliznic, díky níž viry hůře proniknou do dýchacích cest, a také pomáhá snadněji rozpouštět hlen.

 

ACC® NEO 200 mg šumivé tablety, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky ACC, které naleznete v kategoriích Dýchací soustava, Kašel vlhký – vykašlávání a Léky. Produkt hodnotilo 7 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kašel vlhký – vykašlávání.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030855492640
ZnačkaACC
SUKL kód0162250
ATCR05CB01
Farmakoterapeutická skupinaExpektorans, mukolytikum
Velikost balení20 šumivých tablet
Věk>6 let
Forma  Šumivé tablety a granule
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Acetylcystein
Originální názevAcc 200 NEO por.tbl.eff.20x200mg
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy