Bez sulfátů (SLS, SLES) - Akce a slevy
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (24) Sleva (42)
Hodnocení
Značky
Forma
Vlastnosti1
Bez fluoridu (1) Bez minerálních olejů (21) Bez sóji (9) Certifikované produkty v souladu s antidopingovými pravidly WADA (1) BIO (131) EKO (24) Vegan (378) Přírodní (267) Pro vegetariány (42) V těhotenství (14) Při kojení (17) Bez chemie (12) Bez konzervačních látek (108) Antibakteriální (11) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (120) Bez palmového oleje (69) 100% recyklovatelná nádoba (35) Bez parafínu (5) GMO-free (12) RAW (14) Bez cukru (37) Bez přidaného cukru (108) Bez sladidel (14) Bez aspartamu (sladidlo) (2) Bez přidané soli (9) Recyklovatelné (33) Netestované na zvířatech (94) Rozložitelnost v přírodě (8) Dermatologicky testováno (209) Při cukrovce (6) Bez alkoholu (46) Antikolikové (4) Bez BPA (74) Bez barviv (99) Bez kofeinu (7) Bez laktózy (51) Bez mýdla (21) Bez parabenů (94) Bez parfemace (146) Bez silikonu (83) Bez sulfátů (SLS, SLES) (57) Chladivý (8) Hydratační (642) Hypoalergenní (157) Hřejivý (4) Na noc (15) Nekomedogenní (64) Netoxické (2) Ochranný (158) Proti stárnutí (29) Proti vráskám (99) Regenerační (181) Revitalizační (57) S příchutí (31) Sensitive (83) UV filtr (59) Voděodolné (143) Vyhlazující (84) Zklidňující (184) Vodotěsný (12) Dezinfekční (6) Antivirový (1) Vyživující (126) Ionizační (6)
Na co je
Certifikáty
57 produktů
160 Kč179 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Šampon pro větší objem vlasů 300 ml
5,33 Kč / 10 ml
160 Kč
2+1 ZDARMA
Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka 400 ml
4,00 Kč / 10 ml
459 Kč
390 Kč s akcí: Sleva 15 %
Dercos Ultrazklidňující šampon 200 ml
22,95 Kč / 10 ml
160 Kč
2+1 ZDARMA
Sprchový gel Oliva & Petit grain 400 ml
4,00 Kč / 10 ml
199 Kč212 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Tělové mléko Malina & Máta 390 ml
5,10 Kč / 10 ml
509 Kč
433 Kč s akcí: Sleva 15 %
DERCOS Densi solutions balzám 200 ml
25,45 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon na podporu růstu vlasů 300 ml
6,63 Kč / 10 ml
259 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Hydratační regenerační krém Anti-Reaction 50 ml
51,80 Kč / 10 ml
189 Kč209 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Pureté, Detoxikační šampon 300 ml
6,30 Kč / 10 ml
Bez sulfátů (SLS, SLES) - Akce a slevy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bez sulfátů (SLS, SLES) - Akce a slevy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bez sulfátů (SLS, SLES) - Akce a slevy lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Yves Rocher Sprchový gel Magnólie & bílý čaj 400 ml
5 / 89x
zatím jsem jej nepoužila

Recenze produktu: Sunar BIO ovocná kapsička jablko, jahoda, borůvka 4m+ 100 g
5 / 71x
jemna chut, bez cukru, bio . TOP!

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Tierra Verde Aviváž s levandulí pro zjemnění syntetického prádla 1 l
5 / 2x
velmi příjemná vůně, přírodní

Recenze produktu: Childhome Dětský batoh My First Bag Grey
5 / 1x
Batůžek je nádhernej,synkovi hezky sedí na zádech

Recenze produktu: Apotheke Kolekce prémiových čajů BIO sáčky 30 ks
5 / 5x
Super ako darček

Recenze produktu: HealthyCO BIO kokosový olej - neutrální 500 ml
5 / 1x
Drahý ale kvalitní olej. Jiný už nepoužíváme.
Nahoru





















