Proti vráskám - Akce a slevy
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Značky
Vlastnosti1
Bez fluoridu (1) Bez minerálních olejů (21) Bez sóji (9) Certifikované produkty v souladu s antidopingovými pravidly WADA (1) BIO (131) EKO (24) Vegan (387) Přírodní (267) Pro vegetariány (42) V těhotenství (14) Při kojení (17) Bez chemie (12) Bez konzervačních látek (108) Antibakteriální (11) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (120) Bez palmového oleje (69) 100% recyklovatelná nádoba (35) Bez parafínu (5) GMO-free (12) RAW (14) Bez cukru (46) Bez přidaného cukru (108) Bez sladidel (14) Bez aspartamu (sladidlo) (2) Bez přidané soli (9) Recyklovatelné (33) Netestované na zvířatech (103) Rozložitelnost v přírodě (8) Dermatologicky testováno (209) Při cukrovce (6) Bez alkoholu (46) Antikolikové (4) Bez BPA (74) Bez barviv (99) Bez kofeinu (7) Bez laktózy (51) Bez mýdla (21) Bez parabenů (103) Bez parfemace (146) Bez silikonu (83) Bez sulfátů (SLS, SLES) (66) Chladivý (8) Hydratační (643) Hypoalergenní (157) Hřejivý (4) Na noc (15) Nekomedogenní (64) Netoxické (2) Ochranný (159) Proti stárnutí (29) Proti vráskám (99) Regenerační (182) Revitalizační (57) S příchutí (31) Sensitive (83) UV filtr (59) Voděodolné (143) Vyhlazující (85) Zklidňující (184) Vodotěsný (12) Dezinfekční (6) Antivirový (1) Vyživující (126) Ionizační (6)
Věk
Na co je
Na akné (2) Na hyperpigmentaci (2) Na jizvy (1) Na klimakterium / menopauzu (2) Na lupénku / psoriázu (1) Na ochranu před oxidačním stresem (3) Na otoky (5) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na strie (1) Na stárnutí (15) Na tmavé kruhy (5) Na tvorbu kolagenu (7) Na vrásky (63) Na zdravou kůži (4) Na zdravé vlasy (1) Pro péči o pokožku (11)
99 produktů
247 Kč329 Kč
-25 %
Revitalift Filler denní krém SPF 50 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
898 Kč1 123 Kč
-20 %
Liftactiv H.A. Epidermic Filler sérum 30 ml
374,33 Kč / 10 ml
735 Kč919 Kč
-20 %
Liftactiv Hyaluronic Specialist H.A. noční krém 50 ml
183,80 Kč / 10 ml
1 590 Kč
2+1 ZDARMA
Intenzivní péče proti vráskám 75 ml
212,00 Kč / 10 ml
269 Kč359 Kč
-25 %
Revitalift Laser oční krém 15 ml
239,33 Kč / 10 ml
809 Kč1 011 Kč
-20 %
Neovadiol Compensating complex denní krém 50 ml
202,20 Kč / 10 ml
809 Kč1 011 Kč
-20 %
Neovadiol Magistral noční krém 50 ml
202,20 Kč / 10 ml
1 765 Kč2 190 Kč
-19 %
Pokročilé vyplňující pleťové sérum 30 ml
588,33 Kč / 10 ml
872 Kč1 090 Kč
-20 %
Neovadiol Magistral krém SPF50 50 ml
218,00 Kč / 10 ml
1 390 Kč
2+1 ZDARMA
Zpevňující sérum proti vráskám 30 ml
463,33 Kč / 10 ml
Proti vráskám - Akce a slevy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Proti vráskám - Akce a slevy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Proti vráskám - Akce a slevy lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Yves Rocher Sprchový gel Magnólie & bílý čaj 400 ml
5 / 89x
zatím jsem jej nepoužila

Recenze produktu: Sunar BIO ovocná kapsička jablko, jahoda, borůvka 4m+ 100 g
5 / 71x
jemna chut, bez cukru, bio . TOP!

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Tierra Verde Aviváž s levandulí pro zjemnění syntetického prádla 1 l
5 / 2x
velmi příjemná vůně, přírodní

Recenze produktu: Childhome Dětský batoh My First Bag Grey
5 / 1x
Batůžek je nádhernej,synkovi hezky sedí na zádech

Recenze produktu: Apotheke Kolekce prémiových čajů BIO sáčky 30 ks
5 / 5x
Super ako darček

Recenze produktu: HealthyCO BIO kokosový olej - neutrální 500 ml
5 / 1x
Drahý ale kvalitní olej. Jiný už nepoužíváme.
Nahoru




















