Společně
Jsme v tom společně. Uvědomujeme si, že aktuální situace může být pro mnohé z vás tíživá a nekomfortní, ale zdraví je vždy na prvním místě. Stávající opatření nebereme na lehkou váhu a denně sledujeme vývoj situace. Všichni v Pilulce dělají maximum pro to, abychom se současnému stavu co nejlépe přizpůsobili a aby se k vám vše potřebné dostalo v co nejkratší době.

TAKOVÉ ZÁTĚŽI JSME JEŠTĚ NEČELILI

I když se maximálně snažíme doručit vaše objednávky včas, nastalá situace nám to velice komplikuje. Prosíme o shovívavost. Děláme vše pro to, abychom doručování co nejvíce urychlili.
Omluva
Omlouváme se zákazníkům
Omezení
Dobírka

Pozastavení dobírky, zamezení přímému kontaktu

Z hygienických důvodů jsme zavedli u rozvozů zboží pouze platbu předem online. Není možné využívat bankovní převod nebo benefitní programy. Toto opatření zamezí přímému kontaktu a zároveň nám umožní doručit zásilky k více zákazníkům. Platbu provedete z pohodlí a bezpečí domova, ušetříte tak čas sobě i nám. V lékárnách se stále platí pouze dobírkou.

Zvýšení kapacity rozvozu

V posledních dnech jsme navýšili kapacitu našich Pilulka Aut, i tak dochází k naplnění rozvážecích slotů velmi rychle. Proto i nadále posilujeme kapacitu rozvozů.

Zpřísnili jsme hygienická opatření

Dbáme na zvýšené hygienické nároky, abychom chránili vás i naše kurýry. Ti nepřijdou do kontaktu se zákazníkem, není-li to nutné. Zavolají Vám a nákup nechají u dveří. Před i po předání zásilky si kurýr vždy musí očistit ruce dezinfekcí, kterou byli vybaveni všichni naši zaměstnanci.
Další omezení

Pozastavení dobírky, zamezení přímému kontaktu

Z hygienických důvodů jsme zavedli u rozvozů zboží pouze platbu předem online. Není možné využívat bankovní převod nebo benefitní programy. Toto opatření zamezí přímému kontaktu a zároveň nám umožní doručit zásilky k více zákazníkům. Platbu provedete z pohodlí a bezpečí domova, ušetříte tak čas sobě i nám. V lékárnách se stále platí pouze dobírkou.

Zásilkovna omezena

Vzhledem k nařízení vlády jsou některé pobočky Zásilkovny po dobu karantény zavřené. Na našem e-shopu najdete v košíku přehled aktuálně otevřených poboček.

Česká pošta - bezkontaktní doručování

S ohledem na situaci kurýři České pošty při doručování na adresu vhodí pouze lístek do schránky. Objednávky si můžete následně vyzvednout na poště, která funguje v omezeném provozu. Po-Pá 8–16, víkend zavřeno. Omezení kontaktu snižuje riziko přenosu nákazy.

PPL až ke dveřím

I PPL se snaží vyjít všem lidem vstříc, proto upravila některé podmínky vyzvedávání či uložení zásilek. Nebojte se, že by se k Vám zásilka nedostala. Tu si stále můžete nechat dovézt až ke dveřím. Všichni řidiči musí dodržovat přísná hygienická opatření.
Bezpečí
Info
Informace pro pacienty
Vzhledem k dané situaci jsme s našimi farmaceuty PharmDr. Kateřinou Nesejtovou a Mgr. Josefem Nejedlým sestavili seznam opatření, která zaručí vaší naprostou bezpečnost. Prosíme o dodržování, abychom společně tuto situaci zvládli.
 • Přijímáme pouze platbu předem online, platba na dobírku je z hygienických důvodů zrušena.
 • Než vyrazíte do lékárny, ověřte si telefonicky dostupnost léků v dané lékárně. Využít můžete rezervaci na www.erecept.cz, www.pilulka.cz nebo v Pilulka mobilní aplikaci. Kontakt na naše lékárny naleznete na https://www.pilulka.cz/pilulka-lekarny.
 • Pokud potřebujete léky na předpis a necítíte se zdráv/a nebo jste rizikem ohrožen/a (senior, snížená imunita apod.), požádejte o vyzvednutí léků po předchozí rezervaci příbuzné nebo známé.
 • Vyhněte se místům se zvýšeným rizikem výskytu onemocnění horních cest dýchacích, mezi které lékárny jako zdravotnické zařízení patří.
Nachlazený

Máte akutní obtíže?

 • Sledujte a konejte podle doporučení MZ ČR – https://koronavirus.mzcr.cz/
 • Terapií pouze potlačujete symptomy daného onemocnění (horečka, kašel, rýma) volně prodejné léky se dají zarezervovat a objednat přes www.pilulka.cz (a nechat dovézt až domů pomocí kurýrních služeb).
 • Pokud musíte vyrazit do lékárny, noste roušku. Pokud kašlete nebo kýcháte, použijte jednorázové kapesníky či rukávy. Dodržujte odstup od lékárníka alespoň 2 metry a pravidelně si dezinfikujte ruce.

Jste zdraví?

 • Vyhněte se zbytečné návštěvě lékárny.
 • Nezásobte se nadbytečně léky. Zbytečná balení léčivých prostředků vám mohou časem expirovat a nebudou k dispozici jiným pacientům.
Tablet
Hygiena
Vaše zdraví je pro nás to nejdůležitější a uvědomujeme si, že do nás vkládáte svou důvěru. Proto jsme zavedli přísná hygienická opatření, která v tuto dobu striktně dodržujeme, abychom ochránili vás, i sebe.
Dezinfekce

 • Všichni zaměstnanci podstupují pravidelné měření teploty.
 • Několikrát denně dezinfikujeme všechny povrchy, prostory i své ruce.
 • Naše kurýry jsme vybavili dezinfekčními gely, které musí používat před i po předání zásilky.
 • Pravidelně dezinfikujeme všechna Pilulka Auta.
Sortiment
V tuto chvíli nejsou k dispozici všechny vaše oblíbené produkty, ale naši kolegové z obchodu a logistiky neustále pracují na tom, aby pro vás zajistili co největší zásoby na skladě. Takže pokud některé volně prodejné léky opravdu v tuto chvíli nepotřebujete, nezásobte se zbytečně velkým množstvím a nechte produkty těm, kdo je doopravdy potřebují.
Rouška

Roušky a respirátory

Roušky a respirátory jsou v těchto dnech nedostupné. Pokud se nám podaří některé produkty naskladnit, uvidíte je v kategorii zde.
Antibakteriální

Antibakteriální produkty

Snažíme se zabezpečit dostatečný počet produktů na našich skladech, ale poptávka po těchto produktech je v těchto dnech výrazně vyšší.
Ostatní

Ostatní nabídka

Abychom zabezpečili provoz skladů a zajistili doručení produktů, o které je aktuálně největší zájem, dočasně jsme stáhli z nabídky část našeho portfolia.
Zákaznická
Zákaznická

Naši kolegové ze zákaznické linky mají frmol, aby vám pomohli se všemi dotazy a vyšli ve všem vstříc. Čelí však mimořádně velkému náporu dotazů. Prosíme vás o trpělivost a ohleduplnost. Všechny dotazy vyřídíme ihned, jak to bude možné. Nemůžete-li se v těchto dnech dovolat, protože jsou naše linky často obsazeny, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: dotazy@pilulka.cz

Zajímat

Pilulka Lékárny

Aktuálně máme otevřené všechny lékárny dle běžné otevírací doby. Pokud jste v karanténě, pošlete do lékárny své rodinné příslušníky. I přes veškerou snahu se může stát, že některé produkty na lékárnách nebudou dostupné. Přehled našich lékáren najdete zde: https://www.pilulka.cz/pilulka-lekarny

Dezinfekční gely jsou vyprodané? Vyrobte si ho jednoduše doma

Účinnou prevencí proti šíření koronaviru způsobujícího nemoc Covid-19 je, kromě nošení ochranné roušky a dalších opatření, také zvýšená hygiena rukou. Abyste nemuseli gel složitě shánět nebo dlouze čekat, až bude v obchodě, zkuste si ho připravit svépomocí doma.
NÁVOD NAJDETE ZDE

Dezinfekce
Rouška

Jak si vyrobit domácí roušku?

Víme, že rouška není záchrana, ale významně může pomoci proti rychlému šíření nákazy vysoce infekčním koronavirem. Takže ať už musíte do práce, na nákup nebo do lékárny, chraňte sebe i své okolí rouškou. Ty se staly celosvětově nedostatkovým zbožím, proto si ji můžete zkusit vyrobit doma.
NÁVOD NAJDETE ZDE

Chraňte se a dbejte na prevenci

Prevence je důležitá. Nepodléhejte panice a stresu. Nezapomínejte dodržovat neustálou hygienu rukou, nesahejte si pokud možno na obličej, pravidelně dezinfikujte povrchy, kterých se často dotýkáte. Ven noste ochranné roušky či respirátory a vyhýbejte se velkému množství lidí.

PREVENCE

Zdraví