Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Antibakteriální (40 produktů)

Antibakteriální gely jsou nezbytným pomocníkem na cesty. Zbaví vaše ruce 99,9 % bakterií bez použití vody, můžete je proto snadno použít například ve vlaku, v autě či letadle. Kromě gelů najdete v této kategorii také antibakteriální mýdla,  která dokážou zničit bakterie účinněji, než klasická mýdla.

Zobrazit více

Antibakteriální gely jsou nezbytným pomocníkem na cesty. Zbaví vaše ruce 99,9 % bakterií bez použití vody, můžete je proto snadno použít například ve vlaku, v autě či letadle. Kromě gelů najdete v této kategorii také antibakteriální mýdla,  která dokážou zničit bakterie účinněji, než klasická mýdla.

Antibakteriální gel na ruce

Antibakteriální gely jsou  ideálním pomocníkem vždy, když není zrovna mýdlo a voda po ruce a chcete dodržovat hygienu čistých rukou. Antibakteriální gely na ruce zpravidla mají praktickou malou lahvičku, kterou pohodlně schováte do každé kapsy nebo kabelky. Tato dezinfekce rukou účinně zničí až 99 % virů a bakterií díky obsahu ethanolu. Jednoduše vymáčkněte kapku do rukou a roztírejte tak dlouho, dokud nejsou ruce suché. Pokud jsou vám příjemnější ubrousky, pak můžete použít hygienické ubrousky.

Antibakteriální mýdla

Tato mýdla obsahují silné antibakteriální složky, díky kterým dosáhnete pocitu svěžesti a zároveň chrání před vznikem infekce např. při poranění kůže až po dobu 12 hodin. Tuhé antibakteriální mýdlo např. Protex tvoří na pokožce ochranný film po dobu až 12 hodin a účinně ničí až 99 % bakterií oproti běžným mýdlům. Značka Dettol nabízí taktéž bezdotykové dávkovače mýdla.

Antibakteriální spreje

Antibakteriální spreje na povrchy odstraňují kromě bakterií a virů také plísně, roztoče nebo pyly. V nabídce antibakteriálních sprejů můžete najít také dezinfekční spreje do bot, které odstraňují zápach nohou i z obuvi, chrání před množením plísní a bakterií.

Kdy používat antibakteriální gely?

Antibakteriální gel je dobré mít neustále po ruce, protože nebezpečí virů a bakterií na nás číhá neustále: v MHD, ve městě, jedeme-li na festival atd. Dbejte na čistotu zejména při používání kontaktních čoček a při dotyku rukou obličeje, při jídle. Bakterie číhají všude, tak se nenechte zaskočit nepříjemnými následky. A vyrážíte-li na procházku, můžete si v každé drogerii pořídit praktický obal na lahvičku s gelem.

Zákazníci si oblíbili značky Sanytol, Dettol a Phyteneo. Nejlépe hodnoceným produktem je ViroStop Dezinfekční sprej 100 ml.

Dettol Antibakteriální gel 50 ml

Můžete mít zítra
79 Kč
69 Kč

Phyteneo Neocide spray 50 ml

Můžete mít ve čtvrtek 25. 4.

Aquaint Čistící voda 500 ml

Můžete mít v úterý 23. 4.
Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Antibakteriální - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Antibakteriální ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Antibakteriální lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Haan Antibakteriální sprej na ruce ‒ Tranquil Camomile 30 ml
5 / 6x
HAAN
Recenze produktu: Dettol Náplň do bezdot. dávkovače Sladká Vanilka 250 ml
5 / 4x
Super
Recenze produktu: Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50 ml
5 / 7x
Ucinny pripravek pro ustni hygienu predevsim u deti. Gel ma nasladlou chut, takze detem chutna. Hodi se predevsim v dobe rustu zoubku, kdy ulevuje a cisti prorezavajici se okoli dasni a setrne desinfikuje napr. pri tvorbe aftu a oparu.
Recenze produktu: Sanytol Dezinfekční mýdlo vyživující - Mandlové mléko & Mateří kašička 250 ml
5 / 2x
Spokojná, jemné a hlavne dezinfikuje.
Recenze produktu: Rulcotherapy AG koloidní - koloidní stříbro - spray 100 ml
5 / 8x
Jsem velice spokojená doporučuji
Recenze produktu: Bioaquanol Gel na ruce s antibakteriální složkou 250 ml
5 / 21x
Antibakteriální gel, neutrální vůně.
Recenze produktu: Dettol Tekuté mýdlo Aloe Vera a vitamín E 250 ml
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Dettol Náplň do bezdotykového dávkovače Aloe Vera 250 ml
5 / 16x
je fajn
Recenze produktu: Dettol Tekuté mýdlo Náhradní náplň Uklidňující levandule 500 ml
5 / 4x
Satisfied
Recenze produktu: Phyteneo Neocide spray 50 ml
5 / 7x
Je zcela jemný, dávám do d. ústní i ba ranky, neštípe, nebarví, ani o něm nevím. Nevím co je bolest krku, ranky se hojí, výborný i na dovolenou, Na různé části těla vše v jedné lahvičce.
Nahoru

Podívejte se na produkty z kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Antibakteriální gely, mýdla a spreje jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.