Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Na dezinfekci (29 produktů)

Antibakteriální gely jsou nezbytným pomocníkem na cesty. Zbaví vaše ruce 99,9 % bakterií bez použití vody, můžete je proto snadno použít například ve vlaku, v autě či letadle. Kromě gelů najdete v této kategorii také antibakteriální mýdla,  která dokážou zničit bakterie účinněji, než klasická mýdla.

Zobrazit více

Antibakteriální gely jsou nezbytným pomocníkem na cesty. Zbaví vaše ruce 99,9 % bakterií bez použití vody, můžete je proto snadno použít například ve vlaku, v autě či letadle. Kromě gelů najdete v této kategorii také antibakteriální mýdla,  která dokážou zničit bakterie účinněji, než klasická mýdla.

Antibakteriální gel na ruce

Antibakteriální gely jsou  ideálním pomocníkem vždy, když není zrovna mýdlo a voda po ruce a chcete dodržovat hygienu čistých rukou. Antibakteriální gely na ruce zpravidla mají praktickou malou lahvičku, kterou pohodlně schováte do každé kapsy nebo kabelky. Tato dezinfekce rukou účinně zničí až 99 % virů a bakterií díky obsahu ethanolu. Jednoduše vymáčkněte kapku do rukou a roztírejte tak dlouho, dokud nejsou ruce suché. Pokud jsou vám příjemnější ubrousky, pak můžete použít hygienické ubrousky.

Antibakteriální mýdla

Tato mýdla obsahují silné antibakteriální složky, díky kterým dosáhnete pocitu svěžesti a zároveň chrání před vznikem infekce např. při poranění kůže až po dobu 12 hodin. Tuhé antibakteriální mýdlo např. Protex tvoří na pokožce ochranný film po dobu až 12 hodin a účinně ničí až 99 % bakterií oproti běžným mýdlům. Značka Dettol nabízí taktéž bezdotykové dávkovače mýdla.

Antibakteriální spreje

Antibakteriální spreje na povrchy odstraňují kromě bakterií a virů také plísně, roztoče nebo pyly. V nabídce antibakteriálních sprejů můžete najít také dezinfekční spreje do bot, které odstraňují zápach nohou i z obuvi, chrání před množením plísní a bakterií.

Kdy používat antibakteriální gely?

Antibakteriální gel je dobré mít neustále po ruce, protože nebezpečí virů a bakterií na nás číhá neustále: v MHD, ve městě, jedeme-li na festival atd. Dbejte na čistotu zejména při používání kontaktních čoček a při dotyku rukou obličeje, při jídle. Bakterie číhají všude, tak se nenechte zaskočit nepříjemnými následky. A vyrážíte-li na procházku, můžete si v každé drogerii pořídit praktický obal na lahvičku s gelem.

Zákazníci si oblíbili značky Sanytol, Dettol a Phyteneo. Nejlépe hodnoceným produktem je ViroStop Dezinfekční sprej 100 ml.

Dettol Antibakteriální gel 50 ml

Můžete mít zítra
79 Kč
69 Kč

Aquaint Čistící voda 500 ml

Můžete mít v úterý 23. 4.
Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Na dezinfekci - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Na dezinfekci ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje - Na dezinfekci lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Haan Antibakteriální sprej na ruce ‒ Tranquil Camomile 30 ml
5 / 6x
HAAN
Recenze produktu: Dettol Náplň do bezdot. dávkovače Sladká Vanilka 250 ml
5 / 4x
Super
Recenze produktu: Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50 ml
5 / 7x
Ucinny pripravek pro ustni hygienu predevsim u deti. Gel ma nasladlou chut, takze detem chutna. Hodi se predevsim v dobe rustu zoubku, kdy ulevuje a cisti prorezavajici se okoli dasni a setrne desinfikuje napr. pri tvorbe aftu a oparu.
Recenze produktu: Sanytol Dezinfekční mýdlo vyživující - Mandlové mléko & Mateří kašička 250 ml
5 / 2x
Spokojná, jemné a hlavne dezinfikuje.
Recenze produktu: Rulcotherapy AG koloidní - koloidní stříbro - spray 100 ml
5 / 8x
Jsem velice spokojená doporučuji
Recenze produktu: Bioaquanol Gel na ruce s antibakteriální složkou 250 ml
5 / 21x
Antibakteriální gel, neutrální vůně.
Recenze produktu: Dettol Tekuté mýdlo Aloe Vera a vitamín E 250 ml
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Dettol Náplň do bezdotykového dávkovače Aloe Vera 250 ml
5 / 16x
je fajn
Recenze produktu: Dettol Tekuté mýdlo Náhradní náplň Uklidňující levandule 500 ml
5 / 4x
Satisfied
Recenze produktu: Phyteneo Neocide spray 50 ml
5 / 7x
Je zcela jemný, dávám do d. ústní i ba ranky, neštípe, nebarví, ani o něm nevím. Nevím co je bolest krku, ranky se hojí, výborný i na dovolenou, Na různé části těla vše v jedné lahvičce.

Podívejte se na produkty z kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Antibakteriální gely, mýdla a spreje seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Antibakteriální gely, mýdla a spreje jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.