Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular, Ocean Band, Orange

Užijte si všechny vymoženosti moderní doby, které nabízejí chytré hodinky …

Zobrazit více

Užijte si všechny vymoženosti moderní doby, které nabízejí chytré hodinky Apple Watch Ultra. Jsou chytré, odolné a plné praktických funkcí, které vám pomohou nejen ohlídat si vaše zdraví, ale také vás snadno udrží ve spojení s vašimi kolegy či blízkými.

Další varianty
26 365 Kč
Můžete mít za 3 dny ve čtvrtek 25. 7.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve čtvrtek 25. 7. od 05:00
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma

Klíčové vlastnosti:

 • Obsahují stále zapnutý Retina displej (OLED, 410 x 502 bodů, stále zapnutý, až 3000 nitů, plocha 1185 mm2)
 • Možnosti ovládání: gesta / korunka Digital Crown s haptickou odezvou / boční tlačítko / tlačítko Akce
 • Vybrané zdravotní funkce: měření saturace kyslíkem, EKG, snímání teploty, menstruačního cyklu
 • Další výbava: voděodolné do 100 metrů, obsahují kompas, výškoměr, akcelerometr, gyroskop, podporují rozpoznání pádu, automobilové nehody, podporují aplikaci pro funkce počítače pro potápění
 • Výdrž baterie až 36 hodin při standardním používání
 • Odolné provedení díky titanovému pouzdru a pevnému safírovému sklíčku
 • Rozhraní: podpora pásem LTE a UMTS, reproduktor a mikrofon, WiFi 4, Bluetooth 5.3, GPS, magnetický rychlonabíjecí USB‑C kabel

Hlavní přednosti:

 • Odolné (voděodolné, odolné proti prasknutí a proti prachu)
 • Funkce pro sport i zdraví
 • Výdrž baterie až 36 hodin v běžném režimu užívání
 • Notifikace
 • Široké možnosti přizpůsobení

Buďte ve spojení i bez telefonu

Celulární modely Apple Watch Ultra 2, které mají zaplacený aktivní mobilní tarif, umožňují vyřizovat hovory, posílat zprávy a používat spoustu dalších funkcí i bez iPhonu. Tyto chytré hodinky podporují pásma LTE a UMTS.

Tak výkonné

Seznamte se s vůbec nejvýkonnější čipem, který si kdy našel místo v Apple Watch. I díky jeho obrovskému výkonu si můžete vychutnat nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem.

S pomocí revolučního čipu od Apple se Apple Watch Series 9 stávají ještě výkonnějšími, intuitivnějšími a svižnějšími. Nově integrované dvoujádrové CPU se může pochlubit neuvěřitelnými 5.6 miliardami tranzistorů, což představuje nárůst o 60 % ve srovnání s čipem S8. K tomu je zde nově zkonstruovaný čtyřjádrový Neural Engine, který dokáže zvládnout úkoly spojené se strojovým učením až dvakrát rychleji než předchozí verze.

Tato výkonnostní zlepšení nejen zvyšují rychlost a efektivitu hodinek, ale také umožňují řadu inovací, včetně přidání nového gesta - poklepání.

Dokonalý displej

Pokročilý displej Apple Watch Ultra 2 nyní nabízí větší maximální jas, dosahující až 3000 nitů, což je dvojnásobek v porovnání s Apple Watch Series 8. Tato vylepšení zajišťují výrazně lepší čitelnost i v přímém slunečním svitu. Navíc, s možností snížení jasu až na 1 nit, se hodinky přizpůsobí dokonale i v situacích s nízkým osvětlením, jako je sledování filmu v kině. Navíc se ve tmě automaticky spustí noční režim.

Akční tlačítko

Nové ovládací tlačítko Akce je navrženo k rychlé manipulaci s širokou škálou funkcí jen jedním dotykem. Lze jej využívat k aktivaci tréninku, označení konkrétního místa v aplikaci Kompas nebo k zahájení potápěčského ponoru. Nabízí prostě obrovské možnosti. Stejně jako vy.

Najděte svůj iPhone

Ultraširokopásmový procesor druhé generace je základem pro precizní vyhledávání, které ti ukazuje odhadovanou vzdálenost k zapomenutému iPhonu a nasměřuje vás k němu (funkce vyžaduje, aby iPhone technologii podporoval, rovněž musí být podporovaná v dané lokaci). Jakmile se k němu přiblížíte, haptická zpětná vazba spolu se zvukovým signálem a vizuálním ukazatelem ti pomohou identifikovat jeho přesnou polohu.

Tak odolné

Hodinky Apple Watch Ultra 2 jsou navrženy tak, aby odolaly a překonaly nejednu každodenní překážku. Jsou odolné vůči působení proti prachu, jsou také voděodolné až do 100 metrů (40 metrů při potápění), takže se dají používat například při plavání v bazénu, nebo v moři.

Zařízení chrání pouzdro z titanu, zadní část je keramická. Silné přední sklíčko s rovnou spodní stranou a robustní geometrií je odolné a jen tak nepraskne. Model má přední sklíčko ze safírového krystalu.

Funkce pro zdraví

Hodinky nejsou jenom váš fitness trenér, ale zároveň fungují trochu i jako váš zdravotní bratr. Díky řadě informací, které umí hodinky získat prostřednictvím řady vyspělých zdravotních snímačů, získáte ucelenou řadu informací o svém zdraví.

Všechna zdravotní data jsou chráněná a zabezpečená. A až je budete chtít ukázat lékaři, přátelům nebo rodině, budete mít nad vším plnou kontrolu.

snímání teploty; inovativní snímač zaznamenává během spánku teplotu a na základě získaných dat pak hodinky dokáží zpětně odhadnout dobu ovulace anebo dobu, kdy dostanete menstruaci

 • Sledování spánku; hodinky sledují fáze spánku a jeho kvalitu
 • EKG
 • Hladina kyslíku v krvi

Chytré hodinky jsou významným spojencem pro sledování a zlepšování zdraví. Nabízejí rozmanité funkce jako je sledování tepové frekvence, spánku, kroků a dokonce i hladiny kyslíku v krvi, což pomáhá k lepšímu porozumění svému tělesnému zdraví a kondici. Navíc motivují k aktivnějšímu životnímu stylu a mohou upozornit na potenciální zdravotní problémy.

Zkuste také další produkty značky Apple, které uvidíte v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.