Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet

Nechte příznaky chřipky a nachlazení vyšumět maximální sílou. Aspirin C Forte …

Zobrazit více

Nechte příznaky chřipky a nachlazení vyšumět maximální sílou. Aspirin C Forte je kombinovaný přípravek s 2x vyšším obsahem účinných látek*.

Můžete mít dnes  více info
4ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
V Pilulka  
Lékárně
  již v pondělí 22. 4. od 04:51
279 Kč259 Kč
Cena za 1 tabletu: 25,90 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Bez lepku Bez lepku
Bez laktózy Bez laktózy
V Pilulka Lékárně
Nakupujte společně
Ušetříte 20 Kč
Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet
+ Voltaren Forte 20 mg/g gel proti bolesti 180 g
702 Kč682 Kč
Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet
plusParalen SUS 24mg/ml perorální suspenze 100 ml
Ušetříte 20 Kč
Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet
+ Paralen SUS 24mg/ml perorální suspenze 100 ml
478 Kč458 Kč
Asporin C forte, 10 šumivých tablet

Rozlučte se s chřipkou, nachlazením a bolestí hlavy

Pociťujete první příznaky nachlazení nebo chřipky? Horečku, bolest hlavy, svalů nebo bolest v krku? Nebo už s těmito příznaky několik dní bojujete? Vyzkoušejte maximální šumivou sílu Aspirin C Forte s dvojnásobným obsahem kyseliny acetylsalicylové a vitaminu C* pro úlevu od příznaků nachlazení a chřipky.

* Srovnání s Aspirin C 400 mg/240 mg šumivé tablety.

Při příznacích chřipky, nachlazení

Při příznacích chřipky, nachlazení

Při mírných až středně silných bolestech

Při mírných až středně silných bolestech

S obsahem vitaminu C pro podporu imunity

S obsahem vitamínu C pro podporu imunity

Aspirin C forte, 1é šumivých tablet, při chřipce a nachlazení

Nechte příznaky chřipky vyšumět maximální silou

Aspirin C Forte je kombinovaný lék ve formě šumivých tablet a obsahuje 2× vyšší množství účinných látek než Aspirin C. Jedna tableta obsahuje 800 mg kyseliny acetylsalicylové a 480 mg kyseliny askorbové, lépe známé jako vitamin C, pro účinnou úlevu od prvních příznaků nachlazení, ale i kdykoli v průběhu nemoci nebo při bolesti. Aspirin C Forte má analgeticképro­tizánětlivé a také antipyretické vlastnosti. 

Lék působí proti příznakům nachlazení a chřipky, jako je horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů.

Proč Aspirin C Forte?

  • Dvě účinné látky - kyselina acetylsalicylová a kyselina askorbová (vitamin C)
  • Kombinovaný přípravek v maximální síle – 2× vyšší množství účinných látek*
  • Kyselina acetylsalicylová – ulevuje od bolesti, snižuje horečku a působí protizánětlivě
  • Vysoký obsah vitaminu C - podporuje imunitní systém
  • Forma šumivých tablet - urychluje vstřebávání

* Srovnání s Aspirin C 400 mg/240 mg šumivé tablety.

aspirin c forte

Užití a dávkování

  • Aspirin C Forte je lék ve formě šumivých tablet. Před užitím tabletu rozpusťte ve sklenici vody a tekutinu vypijte
  • Po vypití jsou kyselina acetylsalicylová a její účinný metabolit rychle a úplně vstřebány ze zažívacího traktu a jsou rychle distribuovány k místům svého účinku
  • Dospělí užívají 1 šumivou tabletu maximálně 3× denně, s minimální časovým odstupem 4–8 hodin

Složení

Kyselina acetylsalicylová 800 mg a kyselina askorbová 480 mg.

Zkuste také ostatní výrobky značky Aspirin, které jsou v kategoriích Chřipka a nachlazení, Horečka a Léky. Produkt nyní koupíte se slevou 7 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8590322002919
ZnačkaAspirin
SUKL kód0205473
ATCN02BA51
Farmakoterapeutická skupinaHVLP, Analgetica,antipyretica
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Šumivé tablety a granule
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Indikační skupina  Analgetica, antipyretica
Věk>12 let
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez laktózy
Uvolňování  Standardní uvolňování
Účinná látka  Acidum acetylsalicylicum
Velikost balení10 šumivých tablet
Originální názevAspirin C Forte šumivé tablety 10ks
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy