Aspirin C 20 šumivých tablet - Příbalový leták

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje …

Zobrazit více

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost.

299 Kč
14,95 Kč / 1 tabletu
Dnes od 10:00 u vás  více info
Skladem 5+ks
Pilulka Expresem již dnes od 10:00
Dostupné na  
29 lékárnách
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

    Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

  • Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

    Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
EAN8590322000441
ZnačkaAspirin
SUKL kód0046214
ATCN02BA51
Velikost balení20 šumivých tablet
Věk>16 let
Forma  Šumivé tablety a granule
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Acidum acetylsalicylicum
Originální názevAspirin C 400mg/240mg tbl.eff.20
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy