Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

-34 %

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg - Recenze a zkušenosti

Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenciu nemocných s manifestním (bez manifestního) atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště, po cévních operacích.

Skladem > 5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
108 Kč 164 Kč
Cena za 1 ks: 1,10 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 1.08 kreditu
5.0
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Má výhodné balení

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

Aspirin Protect 100 enterosolventní tablety jsou určeny k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k dlouhodobé sekundární prevenci u nemocných s manifestním atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště - angina pectoris (AP), proběhlý infarkt myokardu (MI) nebo cévní mozková příhoda (CMP) nebo tranzitorni ischemická ataka (TIA), k dlouhodobé primární prevenci u osob bez dosavadního manifestního atherosklerotického onemocnění tepenného řečiště, které jsou ale v důsledku nepříznivé kumulace rizikových faktorů ohrožené vysokým rizikem vzniku kardiovaskulárního onemocnění (10 % riziko v horizontu 10-ti let, hodnoceno podle doporučených postupů Evropské kardiologické společnosti), samostatně a/nebo v kombinaci s jinými léčivými přípravky u nemocných po cévních operacích či jiných cévních intervencích, např. perkutánní transluminální koronární intervence (PTCI), aortokoronární bypassy (CABG), endarterektomie, arteriovenózní shunty a pod.

Účinné látky

Acidum acetylsalicylicum

Dávkování

Dávkování a způsob podání:
- při podezření na akutní infarkt myokardu nebo nestabilní anginu pactoris: co nejdříve podat 200 až 300 mg, pro dosažení včasného působení léčivé látky je v těchto indikacích nutné enterosolventní tablety rozkousat,
- k dlouhodobé sekundární prevenci u indikovaných nemocných s manifestním atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště: 100 až 300 mg/den,
- k dlouhodobé primární prevenci u indikovaných osob bez dosavadního manifestního atherosklerotického onemocnění tepenného řečiště: 100 mg/den, - samostatně a/nebo v kombinaci s jinými léčivými přípravky u nemocných po cévních operacích či jiných cévních intervencích: 100 až 300 mg/den.

Kontraindikace

Aspirin Protect se nesmí užívat při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou, jiné salicyláty nebo složky tohoto přípravku, při hemoragické diatéze, při akutním vředovém onemocnění trávicího ústrojí, při předchozím výskytu astmatu, které bylo indukováno požitím salicylátů či substancí s obdobným účinkem, zejména nesteroidními protizánětlivými léky, v kombinaci s metotrexátem při dávce 15 mg týdně či vyšší (viz bod 4.5 Interakce s jinými léčivými přípravky a jiné formy interakce), v posledním trimestru těhotenství, při vážném selhání ledvin, při vážném selhání jater, při vážném srdečním selhání. Věk do 18-ti let. Při podávání kyseliny setylsalicylové dětem v průběhu horečnatého onemocnění hrozí riziko rozvoje Reyova syndromu.

Složení

1 enterosolventní tableta obsahuje léčivou látku acidum acetylsalicylicum 100 mg. Seznam pomocných látek: celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl sulfát, polysorbat 80, mastek, triethyl-citrát.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Aspirin, které naleznete v kategoriích Volně prodejné léky, Srdce a cévy a Krevní oběh. Výrobek teď koupíte se slevou 34 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Krevní oběh.

EAN: 4057598000697
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0223519
Velikost balení: 98 ks
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Srdce a cévy
Originální název: Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Má výhodné balení

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 4057598000697
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0223519
Velikost balení: 98 ks
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Srdce a cévy
Originální název: Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení