Braun IPL - Pro dospělé (4 produktů)

Braun IPL

Díky prvnímu chytrému zařízení na odstraňování chloupků pomocí IPL na světě, které se učí a přizpůsobuje, už nemusíte chodit do salónů. Chcete se zbavit chloupků v oblasti bikin, na obličeji nebo v intimních partiích?

IPL Skin I·Expert

Objevte chytrý IPL přístroj s exkluzivní aplikací zdarma!
Balení obsahuje pouzdro, holicí strojek Venus a 2 chytré hlavy na obličej i tělo. Zajistí až 1 rok hladké pokožky!
Využijte aktuální slevy a zároveň cashbacku! Při zakoupení produktu značky Braun vám bude 500 Kč vráceno zpět na účet.

braun ipl

V kategorii jménem Braun IPL nabízíme 14 výrobků, u 10 z nich dostanete dopravu až domů zdarma. Uživatelé si oblíbili značky Braun. Nejlépe hodnoceným produktem je Braun Silk-expert PRO PL5147 IPL epilátor.

Braun IPL - Pro dospělé - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Braun IPL - Pro dospělé ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Braun IPL - Pro dospělé lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Braun Silk Expert Pro 5 PL5154, IPL pro ženy, přístroj na dlouhodobé odstranění chloupků, bílá/zlatá
5 / 2x
super rychlé dodání - velmi příjemný kontakt - IPL zařízení je top, jak je popsáno. nejlepší poměr cena-výkon. určitě brzy znovu!
Recenze produktu: Braun Epilátor Silk-expert PRO PL5054 IPL
4.9 / 33x
Nejlepší investice mého života! Kdo má tmavé chloupky, trápí ho po oholení "jahodové nohy" a v měsících, kdy chcete mít nohy odhalené, by jste se mohli holit každý den - neváhejte! Akumulátorové přístroje od konkurence nedoporučuji - při delším pobytu ve skříni bez používání, bez nabíjení, došlo k úplnému vybití a přístroj jsem mohla vyhodit (ano, částečně i mojí vinou, protože čtu manuály zásadně až po uplynutí záruční doby). Ani frekvence záblesků nebyla u konkurence taková. Chce to samozřejmě trochu trpělivosti, ale tento přístroj hodnotím jako zázrak.
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5149 IPL epilátor
4.9 / 33x
Doporučuji
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5243 IPL epilátor
4.9 / 33x
Porovnanie cena kvalita a vykon je opodstatnene. Zariadenie splna moje ocakavania viac ako som dufala. Vrelo odporucam.

Produkty z kategorie Braun IPL jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Braun IPL. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Braun IPL seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.